Discovery mib2 car menu ayarlari gozukmuyor

İsim
Osman
Araç
Golf
Merhaba arkadaşlar uniteyi degistirdim fakat car tusuna bastigimda sag alttaki ayarlar sekmesine bastigimda hicbir ayar gozukmuyor fabrika ayarlarina don yaziyor ama kna basinca da aktif degil diyor seceneklerde de sport gosterge yuklemisler bende school modu actim bu ayarlari nereden acabililirm?

Ekli dosyalar

• IMG_4253.jpeg
    IMG_4253.jpeg
    78.9 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_4252.jpeg
    IMG_4252.jpeg
    113.4 KB · Görüntüleme: 41

Merhabalar, siz adaptasyon kanalını uçurmuşsunuz. Elinizde yedeğiniz varsa tüm parametreleri tekrar kodlamalısınız. Yada internette 5f adaptasyon mapleri var onlara bakarak aracınızın tüm özelliklerini active edebilirsiniz.

Merhabalar, siz adaptasyon kanalını uçurmuşsunuz. Elinizde yedeğiniz varsa tüm parametreleri tekrar kodlamalısınız. Yada internette 5f adaptasyon mapleri var onlara bakarak aracınızın tüm özelliklerini active edebilirsiniz.
Merhaba öncelikle teşekkür ederim cevap icin,uniteyi direkt taktim ve durum bu adaptasyonla alakali bilgileri internette aradim ama bulamadm tahmini bir kacini kendim denedim degisen birsey olmadi.sanirim eski uniteden bilgileri buna aktarmam olacak gibi copy paste

Bendeki yedeklerden birini paylaşmış olayım. Eksikleri karşılaştırma yaparak çıkarabilirsin.

Ekleyemedim....! İstersen özelden ulaşabilirsin bana...

China 866 uniteler boyle bos geliyordu biz dolduruyorduk. Tek tek adaptasyon girmeniz lazim

Geri
Üst Alt