Golf 7 led far ve led stop

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Merhabalar, comfortline aracım için j led ve arka kayar özellikli stop arıyorum.
İlgilenen olursa mesaj atabilirse sevinirim.

Merhabalar, comfortline aracım için j led ve arka kayar özellikli stop arıyorum.
Elimde mevcut
Fiyat: 20.000 tl olur
Örnek resim ekledim

Ekli dosyalar

• IMG_7479.jpeg
    IMG_7479.jpeg
    31.7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_7480.jpeg
    IMG_7480.jpeg
    39.1 KB · Görüntüleme: 19
Cikma taiwan j led var full dolu 8500₺, sifiri 9500₺. Stop sifir ledleri homojen yanan model 6500₺, orijinal 13.500₺

@MST42 hocamdan almıştım ön led farları, stop orjinal alacağım diye almadım da kendisinden aldığıma memnunum tavsiye ederim

Bu j led farlarda dinamik aydınlatma yok sanırım. u led farlarda var , highline u led farlarla değişim yapılabiliyor mu ?

Bende sonunda bu çift j farlara geçen gruba dahil olacağım. Hatta gti tampon ikilisi ile beraber geçeceğim.
Bu çift j far için kısa farlara photon milestone h7 mi daha iyidir yoksa led 360 denilen led zenon mu? Yoksa ikisi arasında ciddi bir fark yok mudur? Kullananlar ne öneriyor. Kısalar için led zenon alacağım.

Bende sonunda bu çift j farlara geçen gruba dahil olacağım. Hatta gti tampon ikilisi ile beraber geçeceğim.
Bu çift j far için kısa farlara photon milestone h7 mi daha iyidir yoksa led 360 denilen led zenon mu? Yoksa ikisi arasında ciddi bir fark yok mudur? Kullananlar ne öneriyor. Kısalar için led zenon alacağım.
Bugun yaptik sizin istediginiz araci sanirim :) milestone oneririm

Ekli dosyalar

• D5278E13-6040-4E6E-9878-8CD76026726E.jpeg
    D5278E13-6040-4E6E-9878-8CD76026726E.jpeg
    226.6 KB · Görüntüleme: 55
Cikma taiwan j led var full dolu 8500₺, sifiri 9500₺. Stop sifir ledleri homojen yanan model 6500₺, orijinal 13.500₺
Hocam j far almak istiyorum ama orjinal u far mevcut sadece led mi ekleniyor yoksa mercekelr de çıkacak mı araçtan? Ayrıca ne kadar olur j far?

Hocam j far almak istiyorum ama orjinal u far mevcut sadece led mi ekleniyor yoksa mercekelr de çıkacak mı araçtan? Ayrıca ne kadar olur j far?
Highline far varsa j donusum 10.000₺ olur. Komple cikanlar size teslim ediljr

Kayar led bende mevcut 1 hafta anca çalıştı golf7 facebook grup sponsoru baki arkadaştan almıştım çıkarttım orjinal kaymayanlarsan aldım aynı ürün şuan aynı arkadaş 6,5 istiyor tianchen marka 2 yıl garantili sıfır kutuusnda duruyor 5 bine vericem

Kayar led bende mevcut 1 hafta anca çalıştı golf7 facebook grup sponsoru baki arkadaştan almıştım çıkarttım orjinal kaymayanlarsan aldım aynı ürün şuan aynı arkadaş 6,5 istiyor tianchen marka 2 yıl garantili sıfır kutuusnda duruyor 5 bine vericem
ürün hala satılık mı hocam

Bu golf 7.5 larda adaptif j led far var mı öift j olması önemli değil benim highline donanımlı 7.5 var bendeki j adaptif değil

Golf 7 highline için bende Photon D3S milestone led pure white serisine geçtim.
Başta birebir soket uyumlu tak çalıştır olması güzel kesme biçme yok. Alırken
araç donanımına göre balastlı yada balastsız farınıza uygun olanı seçin tip olarak ikiside aynı.
sonuç tek kelime ile mükemmel oldu.
https://www.photononline.net/urun/photon-milestone-d3s-3-plus-led-xenon-1

Geri
Üst Alt