MIB 2 NAV EKLEME (Tamamlandı)

Navili uniteyi ben sattim @Vagger_Boy hocama

Bugune kadar navili sattigim her uniteye sd kartta harita yuklu ve gps anteni ucretsiz veriyordum

@CemK ustad crack yapiyor birde harita icin kendisini yormamak icin harita yüklü vermiyorum

Ama gps anten halen ücretsiz yaninda veriyorum

Bende internet ve notebook olmadigi icin yapmiyorum / yapamiyorum :) son 1 aydir varda yinede ugrasasim yok :)

Hic bir saticida unitede sd harita yuklu ve gps anteni vermiyor sanirim

Navili uniteyi ben sattim @Vagger_Boy hocama

Bugune kadar navili sattigim her uniteye sd kartta harita yuklu ve gps anteni ucretsiz veriyordum

@CemK ustad crack yapiyor birde harita icin kendisini yormamak icin harita yüklü vermiyorum

Ama gps anten halen ücretsiz yaninda veriyorum

Bende internet ve notebook olmadigi icin yapmiyorum / yapamiyorum :) son 1 aydir varda yinede ugrasasim yok :)

Hic bir saticida unitede sd harita yuklu ve gps anteni vermiyor sanirim
Gule gule kullansin abi.

Vw nin sitesinde discovercare programını indirdim. Cihaza uygun haritayı kendin seçip indiriyorsun ve bu program haritayı cihazda kullanılabilir şekilde sd karta yükleme yapıyor. Ben mesela türkiyenin ve doğu avrupayı kapsayan hariyayı indirdim

Vw nin sitesinde discovercare programını indirdim. Cihaza uygun haritayı kendin seçip indiriyorsun ve bu program haritayı cihazda kullanılabilir şekilde sd karta yükleme yapıyor. Ben mesela türkiyenin ve doğu avrupayı kapsayan hariyayı indirdim
Yüklemek biraz uzun sürüyor ama belki yardımı olur

Ekli dosyalar

• IMG_20230501_085442.jpg
    IMG_20230501_085442.jpg
    379.4 KB · Görüntüleme: 36
Bence cihazi crack yapildiktan sonra harita yuklenmeli
Discover Pro Harman cihazlarda harita cihazın içindeki disk'e yüklendiği için yüklüyorum, ancak Discover Media cihazlarda haritayı SD'den okuduğu için SD kart gerekiyor harita için. SD kartını getirene harita yine yüklenir sorun değil. Ama SD kartı vermek maliyet, @HONEY hocam cihacı sattığı için SD kart maliyeti oransal olarak düşük kaldığından karşılıyordu, crack yapan için ise SD kart maliyeti oransal olarak baya yüksek olduğundan kimse dahil etmez.

Yardım eli uzatan herkese çok teşekkür ederim. Ayırdığınız emek ve ilginini bin katı hayatta hep karşınıza çıksın. @Basbelasi Aydın hocam kendisi burada olmasada kendi aracında ki kartını akrabası vasıtasıyla kopyalamamı sağladı. Kendi sd kartıma aktardım ve sonuç düzeldi. @Basbelasi hocam emeklerinize sağlık tekrardan...

Çoğu ekranda anlık konum bilgisi sol üst köşede gözükür öyle görmüştüm aşağıda ki resimde ki gibi. Benim navigasyonda o gözükmüyor. Ayarlar kısmını da kurcaladım. Acaba sadece mib2.5 ekranda mı bu özellik oluyor ?

Ekran Resmi 2023-06-01 22.24.52.png

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-06-01 at 20.04.58.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-01 at 20.04.58.jpeg
    110.9 KB · Görüntüleme: 22
  • WhatsApp Image 2023-06-01 at 20.04.59.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-01 at 20.04.59.jpeg
    310.8 KB · Görüntüleme: 22
Yardım eli uzatan herkese çok teşekkür ederim. Ayırdığınız emek ve ilginini bin katı hayatta hep karşınıza çıksın. @Basbelasi Aydın hocam kendisi burada olmasada kendi aracında ki kartını akrabası vasıtasıyla kopyalamamı sağladı. Kendi sd kartıma aktardım ve sonuç düzeldi. @Basbelasi hocam emeklerinize sağlık tekrardan...

Çoğu ekranda anlık konum bilgisi sol üst köşede gözükür öyle görmüştüm aşağıda ki resimde ki gibi. Benim navigasyonda o gözükmüyor. Ayarlar kısmını da kurcaladım. Acaba sadece mib2.5 ekranda mı bu özellik oluyor ?

Ekli dosyayı görüntüle 67487
Eyvallah abi iyi gunlerde kullanman dilegiyle saygilar.

Araç normal sürüş modunda iken navigasyon açık ise çıkıyor bende. Bi adaptasyon/uzun kodlama sayfalarına bakın. Bulamazsanız benim araçla kıyaslayabiliriz.

Geri
Üst Alt