Golf 7 1.2 tsi devir yükseliyor araç gitmiyor

burak1872

Üye
İsim
Burak
Araç
GOLF 7 2015 1.2 TSI MANUEL
Merhaba

2015 1.2 tsi 81000 km manuel gaza bastığım zaman devir saati yükseliyor.sonra tekrar düşüyor araç çok fazla gitmiyor gibi aynı zaman,da ekranda vitesleri gösteren kısımda sürekli bir karışıklık oluyor örnegin vites 4 de 2 gösteriyor gibi vs int baktığım kadarı ile balatalardan kaynaklı olacabilicegi vs okudum bilgisi olan var mı.

Merhaba hocam, geçmiş olsun. Ben de aracınızın baskı balatasının bittiğine delalet ettiğini düşünmekteyim.

Baskı balata için km düşük vs diyenler oldu ama sanırım kullanım ile alakalı 60 bin km satın almıştım araçı o zaman dan beri en ufak zorlama,da koku vs oluyor bitik herhalde

Merhaba

2015 1.2 tsi 81000 km manuel gaza bastığım zaman devir saati yükseliyor.sonra tekrar düşüyor araç çok fazla gitmiyor gibi aynı zaman,da ekranda vitesleri gösteren kısımda sürekli bir karışıklık oluyor örnegin vites 4 de 2 gösteriyor gibi vs int baktığım kadarı ile balatalardan kaynaklı olacabilicegi vs okudum bilgisi olan var mı.
debriyajda yumuşama veya sertleşme hissediyor musunuz? Sabah ilk çalışmada sert gün içerisinde yumuşama vs. gibi

Merhaba

Bende aynı sorun yasadık 60 binde golf 1.4 tsi manuel di baskı balata değişimi ile iş çözüldü, bende cıkan parça lluk oldugu için luk takıldı sasch veya luk oluyor genelde fabrika çıkışlı

1.6 tdi aracımda da aynı problem mevcuttu , baskı balata değişimiyle sorun çözüldü.

Arkadaşlar balata değiştirmeyi düşünüyorum araç 81000 km full servis bakımlı balata değişimi ile ilgili servisten fiyat alan oldumu yakın zamanda.

Bende aynı sorun yasadık 60 binde golf 1.4 tsi manuel di baskı balata değişimi ile iş çözüldü, bende cıkan parça lluk oldugu için luk takıldı sasch veya luk oluyor genelde fabrika çıkışlı
ne kadar tuttu hocam balataların değişimi

Periyodik bakım vs debriyaj seti için aldığım fiyat.

Debriyaj seti 3.800
Motor yağ 1.350 liQuı moly
Yağ filtresi 280
Hava filtresi 300
Polen filtresi 180
Temizlik spreyi 100 2adet
İşçilik 3.000

Geri
Üst Alt