Antifriz Eksilme

@KB arac cam suyu uyarisi veriyormu ki ? 2013 model benim daha simdiyr kadar hic oyle bi uyari vermedi. Yrni modellerde mi var ?

Cam suyu uyarısını bende de hiç vermedi henüz, tamamen bitmiş olmasına rağmen. 

Ama far yıkama olan araçlarda veriyor uyarıyı.

Bende cam suyu uyarısı verdi. Ama antifiriz vermedi daha. Sınavda gorevliydim ekleyemedim yine suyu. Korkuyorum bişey olacak diye.
bceaacd19cd764a95ce97e9c9ba535b2.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende cam suyu uyarısı verdi. Ama antifiriz vermedi daha. Sınavda gorevliydim ekleyemedim yine suyu. Korkuyorum bişey olacak diye.
bceaacd19cd764a95ce97e9c9ba535b2.jpg
İhmal etme hocam. Ayrıca musluk suyu zararlı olmasın kireç falan ?

Emrah hocam daha iyi bilir bu işleri. @EMRAH ATTS

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aradım görüştüm. Musluktan eklesin bişey olmaz dedi [emoji1]
Vallahi adın Hızır olmalıymış Muhammed Hocam :D Çok teşekkür ederim.

@mandufla degerli hocam geçmiş olsun çok fazla gecıktım farkındayım özur dilerim 

aracın motor suyuna cam suyuna musluk suyu koymanızda bir zarar olmaz sistemde herhangi bir sorun çıkartmaz zaten antifirizi sıfırdan koyarken bile 3 litreye ilave suyla devam edilir tamamı antıfırız degildir 

su seviyesı konusunda çırakken ustam içirmişti fazla koyduğum suyu sonrada yogurt yemeye gönderdi zehirlenmemem için

s=alsaa

buradan yıllardır görmediğim ustama gelsın 

@mandufla degerli hocam geçmiş olsun çok fazla gecıktım farkındayım özur dilerim aracın motor suyuna cam suyuna musluk suyu koymanızda bir zarar olmaz sistemde herhangi bir sorun çıkartmaz zaten antifirizi sıfırdan koyarken bile 3 litreye ilave suyla devam edilir tamamı antıfırız degildir 

su seviyesı konusunda çırakken ustam içirmişti fazla koyduğum suyu sonrada yogurt yemeye gönderdi zehirlenmemem için

s=alsaa

buradan yıllardır görmediğim ustama gelsın 
Teşekkür ederim Emrah Hocam bilgilendirme için. Ekledim suyu kafam rahatladı :)

Geri
Üst Alt