Golf 8’ in kendi kendini sıfırlaması

rower

Üye
Merhaba, golf 8 aracım bugün sabah kendini sıfırladı. Saat, yakıt ortalaması ( yakıt alımı sonrası dahi sıfırlanmış), hayalet ekrandaki konfigurasyon. Yazılım versiyonu 1776, eskiden de böyleydi. Bunun sebebi ne olabilir? Saatin sıfırlanması akü açısından beni korkuttu.

Merhaba, golf 8 aracım bugün sabah kendini sıfırladı. Saat, yakıt ortalaması ( yakıt alımı sonrası dahi sıfırlanmış), hayalet ekrandaki konfigurasyon. Yazılım versiyonu 1776, eskiden de böyleydi. Bunun sebebi ne olabilir? Saatin sıfırlanması akü açısından beni korkuttu.
<<Merhaba;

2021 golf impression bir hafta araç bodrum katta kapalı garajda kalmıştı; benim aracımda da tarih saat geri kalmıştı sıfırlanmıştı. / hayalet göstergedeki ekrana koyduğum kısayollar gitmişi, fabrika ayarlarına dönmüştü. Ben aracı çalıştırmadığıma bağladım.

Upvote 0
Anladım hocam, ben aracı neredeyse her gün kullanıyorum. En son dün kullanmıştım. Gerçi sizin de sadece bir hafta gibi kısa bi sürede olmuş. Sonrasında bir sıkıntı gözlemlemezsek, problem yok. Bakalım benzer deneyimi olan arkadaşlar var mı
@Dağaşan

Son düzenleme:
Upvote 0
Anladım hocam, ben aracı neredeyse her gün kullanıyorum. En son dün kullanmıştım. Gerçi sizin de sadece bir hafta gibi kısa bi sürede olmuş. Sonrasında bir sıkıntı gözlemlemezsek, problem yok. Bakalım benzer deneyimi olan arkadaşlar var mı
@Dağaşan
Bugün benimde ayni şekilde oldu. Sıfırlanmış, saat, kadran yerleri vs
Ses sistemi ayarlari normaldi. Daha 3 hafta oldu aracımı alalı, sorun nerden kaynakli ki?

Upvote 0
Ses sistemi ayarlari normaldi. Daha 3 hafta oldu aracımı alalı, sorun nerden kaynakli ki?
Hocam acikcasi bilemiyorum, bende suana kadar 1 kere oldu, aracı alalı 8 ay felan oldu. tekrarlaması durumunda servise gösterilebilir

Upvote 0
Kasten mi yapıyorlar nedir? Teknolojik güzel güzel ekranlar kontroller herşey dokunmatik yap şöyle hataları bir türlü gidereme.. vw 8. Nesilde birşey deniyor ama ne..

Upvote 0
Kasten mi yapıyorlar nedir? Teknolojik güzel güzel ekranlar kontroller herşey dokunmatik yap şöyle hataları bir türlü gidereme.. vw 8. Nesilde birşey deniyor ama ne..
En büyük sorunumuz bu olsun. Bir yıldır kullanıyorum bende böyle bir şey olmadı.

Upvote 0
Araç 1000 km de bende bu sabah fark ettim bende de oldu bu problem. Güncelleme vs bişey mi lazım ?

Upvote 0
Cok ilginc ya valla, eminim bezdirmiştir. Hiç servise felan gösterdiniz mi
Bir önceki ımpression aracımda bir kez seyir halinde hayalet ekran kapandı açıldı sıfırladı diye servise gittim. Yazılım güncellendi dediler Çevreyoluna bağlandığımda bi baktım yine sıfırlamış. Sonra bakıma götürdüğümde bu hususa tekrar dikkat etmelerini rica ettim satana kadar bir problem yaşamadım

Upvote 0
selamlar son durum nedir araçta bende almayı dusunuyorum onerılerınızı merak edıyorum

Upvote 0

Geri
Üst Alt