Airbag değişimi

Golf8m

Üye
İsim
Hakan
Araç
Golf 8
Arkadaşlar selamlar. Yaklaşık 1 ay önce 2022 model life paket aracımı 2. El satın aldım. Aracımı bugün bakıma götürdüm ve serviste geçmişte herhangi bir işlem olmuş mu diye sordum. Sonuç olarak aracın direksiyondan gelen ses nedeniyle servise başvurduğunu ve bu sorunu çözmek adına airbag değişimi yapıldığını öğrendim. Servis danışmanı bunun gayet normal olduğunu başka araçlarda da aynı sorunla karşılaşıp airbag değişimi yaptıklarını, bu durumun araçta herhangi bir değer kaybına sebep olmadığını tarafıma iletti. Fakat aklıma takıldı sizlerin fikirlerini almak istedim var mı yorumu olan

Normal bir durum bir kaç arkadaşımda oldu sonuçta servis kayıtlarında nedeni yazıyor...

Bu arada normal bir yerde yağ kaçağı var mı bak yada baktır 10bin km de ki golf8 lerde yağ kaçakları çıkıyor... eğer var ise aracının garantisi var ise servise git hiç bakmamış gibi kontrol ettir...

Upvote 0
Hocam çok teşekkür ederim cevap için. Aracı bakıma götürdüğümde baktırdım yağ kaçağı vs falan kontrol edin diye. Herhangi bir sorun yok dediler. Araç eksperde de hatasız çıktı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt