Kör Nokta Uyarı Sistemi

Komple set fiyati 150 euro gecerse gumruge takilir teslim alamazsiniz bilginize

Radarlarda alman ya da cin uretiminin bir onemi yok ikisi de vw nin kalifikasyonunu sagladigi onayli uretim fabrikalari. Kalite anlaminda bir fark yoktur

Hayırlı olsun
Kalıbirasyon gerkır bence
Oda 1000 ytl
En önmeli islem kalibirasyon
Rotaglaas cam var tutkıye genelınde birçok şehirde şubeleri var

Yok ben zaten elden gitirtiyorum ama ali expressten set almam daha mantikli risk almayalm 2. Elde:)
Ben aliexpresten aldım normal fıyattı 403 Euro odemeye gelince 80 Euro düştü 320 Euro’ya geldi 10 Euro da gümrük aldılar 330 Euro toplam ve orjınal vw

Ekli dosyalar

• IMG_7149.jpeg
    IMG_7149.jpeg
    448.5 KB · Görüntüleme: 26
Ben aliexpresten aldım normal fıyattı 403 Euro odemeye gelince 80 Euro düştü 320 Euro’ya geldi 10 Euro da gümrük aldılar 330 Euro toplam ve orjınal vw
Sizin arac golf8 sanirim bende aldim benim ayna kapagi degilde anyanalarda ikaz olandan

Örnek olarak bu Passat b8 icin
Bende yurtdısında yım 2021 den sonra Avrupa dışından gelen herseyden vergi alınıyor
Mutlaka gümrük e uğruyor sipariş edilen ürün o an calısan kisinin bakması ile alakalı eğer ciddi incelerse paketti gümrük yazılıyor
O yuzden zaten aliexpres teki satıcılar fiyat ı odeme kısmında düşürüyor gümrüğü hesaplıyarak

Hayirli olsun insallah kendiniz mi yapacaksiniz montaji
Bu biraz uğraştıran iş ve uzman kısıler tarafından yapışmalı geri gorus kamerası yada park sensörü olsa kendım takabılırım
Kalıbırasyon felan onemlı şeyler
Ankara’da Necati kaygusuz usta var ona yaptıracam

Geri
Üst Alt