SATILIK Vw, audi, seat orj. Stepne içi subwoofer

Gtd_StyLe

Üye
İsim
Fırat
Genel Bilgiler
Stepne içi subwoofer,bağlantı soketi,uzun tip sabitleme vidası ve somunu
Fiyat
3000
Arkadaşlar merhaba.
Farklı bir proje için satılığa çıkarıyorum.
Ürünü 7-8 ay kadar önce arkadaşımdan almıştım fakat aldığım günden beri stepne içinde geziyor benimle.bağlatmak nasip olmadı.

Soketi üzerinde mevcuttur,yanında stepne içine sabitlemeye yarayan uzun plastik somununu ve somun başlığını da yanında vereceğim.

Satılmıştır..

Ekli dosyalar

• IMG_5062.jpeg
    IMG_5062.jpeg
    204.2 KB · Görüntüleme: 168
  • IMG_5061.jpeg
    IMG_5061.jpeg
    200.1 KB · Görüntüleme: 168
  • IMG_5063.jpeg
    IMG_5063.jpeg
    137.7 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla 17-18 inç ve üzeri stepne içine oluyor.ya da stepne çıkartılıp takılıyor.

Evet kendi aracimda kullaniyorum uyum
Evet kendi aracimda kullaniyorum uyumlu
17 janta olmuyor diye bundan birtane sattım geçenlerde,Bose'nin 17 uyumlu olanından alacaktım onunda hoparlör yapısının bizim sistemlere uyumlu olmadığını öğrendim zira onların hoparlör çift bobin,yani soket 4 kablolu,dolayısıyla amfiyle kullanıma daha uygun.Bende bu sefer yeniden aynı bastan yani bu ilandakinden tekrar aldım😀bu sefer ince 18 stepneyle birlikte👍

Golf7 için almış olsak extra bir işlem gerekiyor mu acaba ? Mesela orijinal teybe uyuyormu amfi almak gerekiyor mu gibi

Usta bi cevap verseydin keşke
Cevap vermeye verelim kardeşim ama konudan uzaksın belli ki.
Eğer torpidodaki ünitene seat sound parametresi yükletirsen veya harman üniten varsa çalıştırabilirsin.
Yani mevzu alıp bağlamak değil,teybinin menüsünde subwoofer kontrolünün olması.yoksa 2 pin le orjinal teybe bağlanabiliyor.ama çalıştırmak için teybinin kodunu bilmek ve parametre yükletmen gerek kardeşim.

Sorduğum soruya en baştan bu şekilde cevap vermenizi beklerdim.hayırlı satışlar olsun size

Merhabalar iyi satışlar, iletişim numarası alabilir miyim acaba?

Geri
Üst Alt