Golf 1.5 TSI comfortline vites geçişinde titreme

Selam, şaşmazda emrah oto yedek parça, ustam Ostimde Özbey oto
Sizin araç model nedir
Bu arada bugün denemeler yaptım, çok dik rampalar dışında rahatsız etmedi.
Bakalım usta ne diyecek
bende 2016 comfortline var, cumartesi ( 06.05.2023) de ilk defa başıma geldi, acaba çok sıcak diye falan mı yaptı bilemedim. Bir de Aydelen var benim takip ettiğim ve bakım yaptırdığım yer. Bende oraya göstereceğim müsait bir zamanda

Hocam selamlar, bende de dün başladı sizdeki sorunun aynısı, benim araç 76000de.. fiyatı nereye sordunuz bende ankaradayım merak ettim
2ay once arkadasim Ankara yetkili servisinde degistirdi. 2017model 1.5tsi 74binde. Kalkislarda ki titremeden dolayi yetkili servise gitti kavrama degistirdiler. Servis 20k aldi. Özel servisler de 11k civari fiyat vermişlerdi

2ay once arkadasim Ankara yetkili servisinde degistirdi. 2017model 1.5tsi 74binde. Kalkislarda ki titremeden dolayi yetkili servise gitti kavrama degistirdiler. Servis 20k aldi. Özel servisler de 11k civari fiyat vermişlerdi
Özel servis 13500 TL dedi, yetkili servise cesaret edemedim:) bu sabah kullandım titreme yapmadı anlam veremiyorum şu an biraz bekleyeceğim kavrama değişimi için

Bende dün çok hissetmedim, çok dik rampada kalkışta yaptı sadece. Bugün ustaya götüreceğim.

Bende dün çok hissetmedim, çok dik rampada kalkışta yaptı sadece. Bugün ustaya götüreceğim.
haber bekliyoruz hocam o zaman, umarım kavrama vs değildir uygun şekilde çözülür.

Geçmiş olsun. Az dan çoğa doğru gidin. Ilk olarak basınç tüpünün oringine baktırın, gevsemisse sıktırın. Sonra temel ayar kalibrasyon. Daha sonra kavrama için baktırırsınız. Bu kilometrede her gun trafik icinde degilseniz bitmemesi lazım. Cihazla kavrama tolerans degerine de bakılıyor.

Teşekkür ederim, yazacağım sonucu

bende 2016 comfortline var, cumartesi ( 06.05.2023) de ilk defa başıma geldi, acaba çok sıcak diye falan mı yaptı bilemedim. Bir de Aydelen var benim takip ettiğim ve bakım yaptırdığım yer. Bende oraya göstereceğim müsait bir zamanda
Aydelenden memnun musunuz hocam

2017 model 1.5 tsi mı varmış? Ben ilk parti 1.5 tsi golfler 2019 12. Ayda geldi diye biliyorum

Ustaya gösterdim kavramada çok hafif bırakma var diyor, artarsa değiştirecek, şimdilik gerek yok dedi, auto hold kapatınca rampada kalkışta artıyor titreme, normal yolda ve sürüşte farkedilmiyor.

Aydelenden memnun musunuz hocam
Hocam yaptırdığım işlem hep bakım oldu, o yüzden herhangi bir problem yaşamadım, yağ filtresi ve karter tapasını torkla sıkıyolar öyle söyliyim :) genelde yağımı kendim getirip, filtreleri mann olarak değiştirtiyordum, bu sene dışardan parça kabul etmediklerini söylediler o yüzden sadece filtre almaya gittim bakımı başka bir ustaya yaptırdım. Kavrama için onlardan fiyat aldım 13500Tl dedi luk marka orijinal olduğunu belirtti. Şu an titreme sorunu yaşamadığım için test sürüşüne falan gitmedim

Geri
Üst Alt