Sıfır araç sipariş süreci

Opsiyonlama şansımız nasıl oluyor ? Opsiyonlama olmadı
Hocam sanırım listeye yazılmışsınız listeden size sıra gelince ve yukarıda da yazdığım gibi şans ve sabra bağlıyorum ben aylarca bekledim

Valla iyi bulmuşsunuz. Ama Derince’ye Dilova’sına uğrayıp öyle gidiyor. 11’inde Dilovası’na varabilir. Fiyat sabitlemesi Cuma olsa iyi olurdu.

Yarın St’lere sorarız hangi gün varacağını? 3. bir zam daha yemeyelim

gümrükten çekmesi 2-3 gün srüyr herhalde ama zam geçirmeyi kafaya koayarlarsa o gemiye göre ayarlarlar

Enes arkadaş yazmış, gümrüğe 1 günde girebilir. Demek ki 2 gün içinde fiyat sabitlenir.

Araçlar diliskelesi efesanport a indiriliyor gideceği bayiyinin alanları var oraya çekiliyor, gümrükleri açılıyor ve ithalatları tamamlanıyor. Ayrıca bir gümrük sahasına çekilmiyor araçlar hepsi efesanportta hallediliyor. Bizim araçların ithalatının tamamlanması yaklaşık 1.5-2 gün sürdü ithalat tamamlanınca fiyatlar sabitlenir uygulamada yeri geliyor 10 günü aşan gecikmeler olabiliyor uygulamaya çok bel bağlamamak lazım.

Araçlar diliskelesi efesanport a indiriliyor gideceği bayiyinin alanları var oraya çekiliyor, gümrükleri açılıyor ve ithalatları tamamlanıyor. Ayrıca bir gümrük sahasına çekilmiyor araçlar hepsi efesanportta hallediliyor. Bizim araçların ithalatının tamamlanması yaklaşık 1.5-2 gün sürdü ithalat tamamlanınca fiyatlar sabitlenir uygulamada yeri geliyor 10 günü aşan gecikmeler olabiliyor uygulamaya çok bel bağlamamak lazım.
Doğrudur. Ama sonuçta gemi yanaştıktan sonra 2-3 günden fazla almaz gümrük işlerinin bitmesi. Devletimize para lazım 😊

Geri
Üst Alt