Türkiye de Egea hatchback Avrupa da Tipo

bravo32

Üye
İsim
Abdullah
Fiat-Tipo-hatchback-rear-three-quarter-at-the-Geneva-Motor-Show-Live-1024x678.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tipo ya yeniden hayat veriyorlar, adeta egea nın hatchback versiyonu./monthly_2016_05/Fiat-Tipo-hatchback-rear-three-quarter-at-the-Geneva-Motor-Show-Live-1024x678.thumb.jpg.e02bd3b6f02e76d83d84770af27b2cac.jpg
Zaten hb i egeanin. Platform ayni sedan icin uretilen platformdan hb gibi bisey galiba.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@bravo32 devrem teşekkürler haber için. Hayırdır Golf'ü satıp Tipo almayı düşünmedin demi :)

Araç kaç km'de oldu dostum, benim 7200 civarı oldu bugün itibariyle. 

4 dakika önce, bravo32 yazdı:
Tipo ya yeniden hayat veriyorlar, adeta egea nın hatchback versiyonu.
/monthly_2016_05/Fiat-Tipo-hatchback-rear-three-quarter-at-the-Geneva-Motor-Show-Live-1024x678.thumb.jpg.e02bd3b6f02e76d83d84770af27b2cac.jpg
Zaten hb i egeanin. Platform ayni sedan icin uretilen platformdan hb gibi bisey galiba.
Hocam egeanın sedanına tipo demişler geçmişler yaw  tipo demişken zamanında delikanın hayali olan arabaydı 

@jajaja devrem, benim araçta 5400 de şuan :)  Yok valla, golfümü hiç birşey ile değiştirmeye niyetim yok, fakat arkadaşında dediği gibi zamanın delikanlısını yeniden ayaklandırmaları güzel olmuş. Punto dan daha dinamik yapısı var. 

@jajaja devrem, benim araçta 5400 de şuan :)  Yok valla, golfümü hiç birşey ile değiştirmeye niyetim yok, fakat arkadaşında dediği gibi zamanın delikanlısını yeniden ayaklandırmaları güzel olmuş. Punto dan daha dinamik yapısı var. 
Tabii ki çeşit olması güzel devrem, her malın binicisi var. Rekabetçi piyasa sonuçta. 

Sende benim gibi tam binicisin maşallah diyelim. 

biz devreyiz kadim dostum, umarım en kısa zamanda görüşürüz de golf lerimizle, bu aralar fena halde detailing e sarmış durumdayım. Neticelendirince sana yazıcam tüm detayları  :mad:

Anlaştık @bravo32 dostum. Merakla bekliyorum, heyecanlandım bak gene yav, kendi aracımı yaptırsam böyle olmam haaaaaaa.

doğru söylüyorsun, internet sitelerinde de egea hatchback yazıyor. Yav yapsana şunu esas Türkiye de Tipo diye.. Fiat ı anlamak ne mümkün..

@bravo32  ismi daha önce aegea idi sonradan egea oldu tofaş tipo diye çıkartsa daha çok satardı sanki :)  bide tamamen türk arge si lisans hakkı fiatta olsa da tofaş kanı var arabada  :000074-medium:

Fiat ın bu saçma sistemini anlamış değilim her çıkardığı modele ayrı bir isim takıyor. En eski modeli 500 serisi.

Açıkçası grande punto gayet başarılı bir araçtı, benim gözümde b+ bir araç bu da, dış tasarımı da dinamik ama fiyatları yüksek geldi bana! yerli üretim bir araç en azından lansmanda daha uygun olmalıydı.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt