Multimedya Ekranı Sorunu Hk.

vWonka

Yeni Üye
İsim
İlkay
Araç
GOLF VII
Merhabalar,

Multimedya ekranımda görseldeki gibi mavi ton ve piksel kaybı var. Sadece ekran değişimi yapılabiliyor mu? Yapılabiliyorsa İstanbul'da destek olacak birisi var mıdır?

Aslında aracıma mib2 ekran taktırmak istiyorum ama sanırım sadece ekran olmuyor.. Konu hakkında bilgisi olan değerli üyelerin yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

WhatsApp Image 2023-05-02 at 17.48.08.jpeg

Gecmis olsun

En basit rcd330 takabilirsiniz 4.900 tl Carplay Bluetooth olur kamera takarsıniz destekler tipi ayni cihaz

Tamiri astari yüzünü gecebilir saglikli olur mu bilemiyorum

Upvote 0
Gecmis olsun

En basit rcd330 takabilirsiniz 4.900 tl Carplay Bluetooth olur kamera takarsıniz destekler tipi ayni cihaz

Hocam çok teşekkür ederim. Fazla bilgim yok bu konularda saçma bir soru olabilir kusura bakmayın.. Forumda ekran satışı yapıldığını gördüm aracın torpidosunda bir ünite var acaba 8 inç olan ekrandan taktırsam uyum sağlar mı? Yoksa 8 inç olan modele geçilmesi için komple ünitede mi değişmesi gerekiyor?

Sizin önerdiğiniz rcd330 da mantıklı geldi carplay vs için ayrıca işlem yapılması gerekir mi yoksa tak çalıştır olarak mı geliyor?

Upvote 0
Hocam çok teşekkür ederim. Fazla bilgim yok bu konularda saçma bir soru olabilir kusura bakmayın.. Forumda ekran satışı yapıldığını gördüm aracın torpidosunda bir ünite var acaba 8 inç olan ekrandan taktırsam uyum sağlar mı? Yoksa 8 inç olan modele geçilmesi için komple ünitede mi değişmesi gerekiyor?

Sizin önerdiğiniz rcd330 da mantıklı geldi carplay vs için ayrıca işlem yapılması gerekir mi yoksa tak çalıştır olarak mı geliyor?
Torpidonuzdaki ünite değil sadece cd çalar ve başka bir fonksiyonuda yok. 8 inçlik ekrana geçmek için torpidodaki cd çaları çıkartıp ünite takılması lazım ve o üniteden yeni 8 inçlik ekrana kablo tesisatı çekilmesi gerekiyor. Yaklaşık 15 bine yakın masraf çıkarır

Upvote 0
Gecmis olsun

Eski ekranı da değerlendirebilirmiyiz Bülent bey sizin önerdiğiniz cihazı taktıktan sonra

Upvote 0

Geri
Üst Alt