J Led Far

YwolfpackY

Üye
İsim
Burak
Merhabalar efenim

Aracım Golf 7.5 Highline tek j far mevcut ışık performansını çok sevemiyorum çift far yaparbilirmiyiz dediğimde soket farklı olmayabilir deyip geri çekiliyor çoğu firma sanırım highlinelarda soket farkı var oynarsak sıkıntı olabilit gibi konuşuyorlar öyle dedikleri içinde ben yaptırmıyorum siz ne önerirsiniz yeni far mı almak lazım

Merhabalar efenim

Aracım Golf 7.5 Highline tek j far mevcut ışık performansını çok sevemiyorum çift far yaparbilirmiyiz dediğimde soket farklı olmayabilir deyip geri çekiliyor çoğu firma sanırım highlinelarda soket farkı var oynarsak sıkıntı olabilit gibi konuşuyorlar öyle dedikleri içinde ben yaptırmıyorum siz ne önerirsiniz yeni far mı almak lazım
Merhaba Hocam

Ben Golf 7 aracıma taiwann dedikleri ürünü taktım çift j. Evet görüntü güzel ama sizin yerinizde olsam orjinalini bozupta çift j ye geçmem. :)

Upvote 0
Merhabalar efenim

Orjinal yapacaksan gayet güzel olur forumda bilgileri var...

uzakdoğu düşünüyor isen yanından geçme...

Alacağın orjinal ürünün parça kodları...

Çift J : 5G1941081 - 5G1941082

IMG_0146.jpeg
IMG_0145.jpeg
IMG_0148.jpeg
IMG_0147.jpeg

Son düzenleme:
Upvote 0
Anlık fiyat veriyorum orjinal adet fiyatı 23000 TL TOPLAM 46000 TL
vagcomcenterda taiwan 1.kalite 2 adet toplamı 9500 TL (aracım Highline olduğu için taiwan takamıyorum soket uyumsuzluluğundan dolayı )
VAZGEÇTİM 😃

Artık tek J ile idare edicez 🤣
Orjinal yapacaksan gayet güzel olur forumda bilgileri var...

uzakdoğu düşünüyor isen yanından geçme...

Alacağın orjinal ürünün parça kodları...

Çift J : 5G1941081 - 5G1941082

Ekli dosyayı görüntüle 66493
Ekli dosyayı görüntüle 66494
Ekli dosyayı görüntüle 66495
Ekli dosyayı görüntüle 66496

Upvote 0

Geri
Üst Alt