Yeni Aracım Golf Mk8 R-Line Kings Red Metallic (Mercan Kırmızısı)

İsim
Dünya
Araç
Golf Mk8 R-Line Mercan Kırmızısı
Merhaba herkese, bu konuyu bir süredir açmak isteyip işten güçten fırsat bulamıyordum, 1 ay kadar önce hayırlısı ile yeni aracımı aldım. Aracım 2021 model Golf Mk8 1.0 eTSI R-Line. Aracı 10.500 km'de satın aldım.

Sonrasında uygulama merkezine emanet ettim boya koruma işlemleri ve komple PPF kaplanması için,

daha sonra aracımı aldım ve şükür diyebildim. Uzun zamandır 2013 model Golf 7 Highline kullanıyordum.

Uzun süre sorunsuz kullandığım aracımı artık 10 yaşına geldiğinden dolayı satıp Golf Mk8'e geçtim,

Şu an için araçtan memnunum. İş yoğunluğundan dolayı ancak hafta sonları kullanabiliyorum. Araç hem R-Line hem de Mercan Kırmızısı rengiyle cidden çok gözüme hitap ediyor benim.

Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. 🧿

image9.jpeg

image0.jpeg
image7.jpeg
image4.jpeg
image3.jpeg

Son düzenleme:

Merhaba herkese, bu konuyu bir süredir açmak isteyip işten güçten fırsat bulamıyordum, 1 ay kadar önce hayırlısı ile yeni aracımı aldım. Aracım 2021 model Golf Mk8 1.0 eTSI R-Line. Aracı 10.500 KM'de satın aldım.

Sonrasında uygulama merkezine emanet ettim boya koruma işlemleri ve komple PPF kaplanması için,

daha sonra aracımı aldım ve şükür diyebildim. Uzun zamandır 2013 model Golf 7 Highline kullanıyordum.

Uzun süre sorunsuz kullandığım aracımı artık 10 yaşına geldiğinden dolayı satıp Golf Mk8'e geçtim,

Şu an için araçtan memnunum. İş yoğunluğundan dolayı ancak hafta sonları kullanabiliyorum. Araç hem R-Line hem de Mercan Kırmızısı rengiyle cidden çok gözüme hitap ediyor benim.

Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. 🧿

Ekli dosyayı görüntüle 66396

Ekli dosyayı görüntüle 66399
Ekli dosyayı görüntüle 66400
Ekli dosyayı görüntüle 66401
Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifle sürün hocam

Herkese çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun. 🙏

@Lavandiz açıklamaya yazmayı unutmuşum. Araçta opsiyonel donanım bulunmuyor. Sadece renk opsiyonu mevcut, standart R-Line paketi dışında.

@samuray ahmet ppf yapılırken kapı kolları söküldü. Aynaları ve yazıları söktürmedim. Belli bir noktaya kadar aynaların etrafı da kaplandı. Yazıların etrafından dönüldü. B sütunundaki piano black kısımlar da kaplandı.

@theguywithgolf
VW ‘nin renk skalasına yeni eklenen Avrupa’da (kings red metallic), bizde (mercan kırmızı) diye geçen bu renk gerçekten muazzam diye bilirim,

Güneş altında yakından incelediğimde kırmızının farklı farklı tonlarını barındırıyor, hatta dikkatli baktığımda bir miktar siyah ve kiremit tonları da içeriyor, bol sim içeren “ultra metallic” bir muazzam bir renk ortaya çıkarmışlar,

Öyle ki havanın durumuna göre kapalı mekanda farklı, güneşli havada farklı, bulutlu havada farklı, gece farklı, kırmızının 4-5 farklı tonlarına dönüşüyor, Hayırlı uğurlu olsun..🧿

@theguywithgolf
VW ‘nin renk skalasına yeni eklenen Avrupa’da (kings red metallic), bizde (mercan kırmızı) diye geçen bu renk gerçekten muazzam diye bilirim,

Güneş altında yakından incelediğimde kırmızının farklı farklı tonlarını barındırıyor, hatta dikkatli baktığımda bir miktar siyah ve kiremit tonları da içeriyor, bol sim içeren “ultra metallic” bir muazzam bir renk ortaya çıkarmışlar,

Öyle ki havanın durumuna göre kapalı mekanda farklı, güneşli havada farklı, bulutlu havada farklı, gece farklı, kırmızının 4-5 farklı tonlarına dönüşüyor, Hayırlı uğurlu olsun..🧿

Çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun. 🙏

Geri
Üst Alt