Golf 8 Sipariş Vermiş Arkadaşlar Buyursun Tartışalım

GolfWolf09

Üye
İsim
Alper
Araç
Golf 8
Arkadaşlar selamlar, aranıza yeni katıldım. Bu postun altında yeni araç siparişi vermiş arkadaşlar yada sipariş vermiş limana sevk statüsünde takılmış arkadaşlar bilgi paylaşarak birbirimizi haberdar edelim istiyorum.
Benim aracım 29 Ocak sipariş edildi. takribi 15 şubattan beridir limana sevk statüsünde. Bu şekilde bekleyen başka arkadaş var mıdır?

araçların üretim yerleri farklı oldugundan post altına sadece golf siparişi vermiş arkadaşlar gelirse güzel olur

Upvote 0
Hangi bayiiden sipariş verdiniz hocam.
Bir de fiyat nasıl oluyor.
Yani diğer başlıkta liste fiyatı + 100 bin tl denilmiş ya.
Her bayii kafasına göre mi şişiriyor bu rakamı ?
Bayiiden değil de Doğuş Oto dan alsak da mı aynı ekstra hava parası ödetiyorlar ?

Diğer başlığı heyecanla takip ediyorduk bu başlık da hit olur umarım 😊 diğer başlıktan Golf sipariş verenlerin isimlerini tek tek @ işareti ardına bu konuda bir mesaja yazarak bu konuya davet edebilirsiniz.

Sadece o konuyu takip ediyorlardır belki i, forumun geneline bakmıyorlarsa sizin konunuzu görmeyebilirler.

Upvote 0
Avek bayiden sipariş verdim. Her bayi değişiklik gösteriyor. Para almayan bayi henüz duymadım. Ha biz almıyoruz diyen bayii vardı araç olmadıgından zaten havadan konusuyorlar. Ama araç alan arkadaşlardan hava parası vermeden almayan duymadım son zamanlarda. Benden 50.000 tl istediler

Upvote 0
Arkadaşlar merhaba bişi sormak istiyorum golf 8 araç siparişi verirken minimum ne kadar peşinat veriyorsunuz ?

Upvote 0
Hocam nasıl sipariş verdiniz? Bayi her giden müşteriye sipariş oluşturmuyordur herhalde. Zamanında çok uğraşıp en son sahibindenden aldığım için soruyorum :)

Upvote 0
Hocam nasıl sipariş verdiniz? Bayi her giden müşteriye sipariş oluşturmuyordur herhalde. Zamanında çok uğraşıp en son sahibindenden aldığım için soruyorum :)
Abi adam kayıran illa ki vardır hangi sektörde yok ki. Ama bu iş benim gördüğüm cogunlugu nasip. Bende 1.5 ay aradım. Sonra sagolsun bi satış danışmanı yardımcı oldu opsiyonu kalkabilir bir aracın dedi 2 gün sonra aradığımda aracı bana opsiyonladı kapora verdik bağladık. Ben aydından neredeyse tüm bayileri aradım. En son avek te buldum. Yalnız yine hemen hemen tüm bayiler hava parası istiyor. Yasal olmadığından aksesuar olarak alınıyor o parada hocam.

Upvote 0
Avek bayiden sipariş verdim. Her bayi değişiklik gösteriyor. Para almayan bayi henüz duymadım. Ha biz almıyoruz diyen bayii vardı araç olmadıgından zaten havadan konusuyorlar. Ama araç alan arkadaşlardan hava parası vermeden almayan duymadım son zamanlarda. Benden 50.000 tl istediler

Aveğin hangi bayiisinden aldınız ? . Ben nisanda teslim aldım aracımı ümraniyeden 20.150tl aldılar

Uygulama detayı nedir ?

Sadece seramik kaplama kaput ppf mi yoksa komple ppf mi bilgilendirirseniz sevinirim

Upvote 0
hocam williams paket diye tanımladılar icinde cam koruma kaput koruma motor koruma seramik kaplama varmış

Upvote 0

Geri
Üst Alt