Golf 7 Orjinal park sensörü montaj şeması

Pla3 yapmak için şuan totalde golf7 comfortline için sifirdan ne kadar bütçe gerekli hocam? Elinizdeki malzemelerden pay biçerek ort söyleyebilir misiniz?

Maalesef pla3 set kaca mal olur bilmiyorum hic satmadim

Bende sadece kucuk 1-2 parcasi var yukarıda yazdigim gibi

O zaman işin rengi değişir 10 adet normal sensör 2 adet pla sensör- tuş - 2 adet buzzer -pla 3.0 park beyni -tekerlek sensörü ve kablo tesisiat lazım yani ful set lazım onun fiyatıda 8000 -9000 bandıdar

Ekli dosyayı görüntüle 66258
Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Genel olarak çoğu şey kafama oturdu, kabloların nereden geçeceğinden tut hapörlör yerlerine kadar. Tek kafama takılan bu 4 numara burada modüle bir soket takılı. Bu soketten çıkan turuncu kablo, konfor beynine takılı olan sokette üstü boş pin yerleri var oradaki 18 numaralı yere. Kahverengi kabloda 8 numaralı pin yerinemi takılacak? İngilizcem pek iyi değil :) Yanlışım varsa düzeltin. :)
Otomatik far ve yağmur sensörü montajını yaparken konfor beynine takılı olan soketi söküp oradaki doğru boş pin yerine takmıştım.
Sadece burası kafama takıldı aydınlatırsanız sevinirim.
Paylaşımdaki kodlama yeride tamamdır. Hemen laptopu alıp arabaya koştum kodlama işinide hallederim.
Hocam bende burda takildim ne yaptiniz? Tam anlayamadim orayi

Geri
Üst Alt