Aynaların Kontak Açılınca Açılması

EsXi

Üye
İsim
Kıvanç
Araç
Golf 7.5 Highline
Herkese selamlar daha öncesinde de muhtemelen konusu açılmıştır fakat arattığımda hiç karşıma çıkmadı.
Sorun çok basit aracımda orijinal katlanır ayna mevcut aracı açtığımda aynaların açılmasını istemiyorum. Ne zamanki anahtarı takıp araca elektrik vereceğim aynaların o zaman açılmasını istiyorum. İnternette aratınca şöyle bir kod buldum fakat elimde kablo olmadığı için deneyemedim. Elinde kablosu olan arkadaşlar denerse çok sevinirim.

VCDS;
09 Cent Electric
Adaptation
Arama kısmına "spiegeverstellung"
Karşınıza çıkan her şey active olarak ayarlanır.
"signallsierung_spiegelanklappung" not active olarak bırakılır.

Dipnot: Bu koddan kaynaklanacak herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmiyorum. Yedek almayı unutmayın.

Kodu bilmiyorum ama benim olay tam istedigini gibi aynalar kodlandi ustad
@CemK yapmisti belki hatirlar ayarlari kodlari

benim de aradığım bi özellik akşam üzeri deneyip yazarım buraya

Kodu bilmiyorum ama benim olay tam istedigini gibi aynalar kodlandi ustad
@CemK yapmisti belki hatirlar ayarlari kodlari
Aracım 2017 model olduğu için bunun yapılamayacağını söylemişlerdi. @CemK hocam kodu paylaşma şansınız varsa çok sevinirim.
benim de aradığım bi özellik akşam üzeri deneyip yazarım buraya
Sonucu yazarsanız ona göre bir kablo bulup ben de kodlarım sonucu merakla bekliyorum hocam.

Hocam @İlker34 size yardımcı olabilir benim aracımda düğmeye bastığımda açılıyordu. 2017 model -2018 çıkışlı sonradan kontağa anahtar takıncaya döndüm çok da güzel oldu

Aracım 2017 model olduğu için bunun yapılamayacağını söylemişlerdi. @CemK hocam kodu paylaşma şansınız varsa çok sevinirim.

Sonucu yazarsanız ona göre bir kablo bulup ben de kodlarım sonucu merakla bekliyorum hocam.
Merhaba
Kodlama yaptım.
Kumandadan aracı kilitleyince aynalar kapanıyor. Aracı kumandadan açtığımda değil kontağı açtığımda kapalı olan aynalar açılıyor.

Vcds dilleri farklı olduğu için arama kısmına spie yazarak buldum. Sadece “signalisierung spiegelanklappung” olan yeri not active yapmanız yeterli diğerleri zaten active olarak geliyor.

Ekli dosyalar

• IMG_9813.jpeg
    IMG_9813.jpeg
    416.8 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba
Kodlama yaptım.
Kumandadan aracı kilitleyince aynalar kapanıyor. Aracı kumandadan açtığımda değil kontağı açtığımda kapalı olan aynalar açılıyor.

Vcds dilleri farklı olduğu için arama kısmına spie yazarak buldum. Sadece “signalisierung spiegelanklappung” olan yeri not active yapmanız yeterli diğerleri zaten active olarak geliyor.
Deneyip sonucu yazdığınız için teşekkür ederim. Bayramdan sonra bunu ben de yaptıracağım. Arabanın içinden bir şey almak için kilitleri açtığımda aynaların açılması tamamen gereksiz Audi'lerde kontağı açınca aynalar açılıyor.

geçen istanbulda bende yaptırdım. çok güzel çok kullanışlı. heleki sürekli bir şey unutup aracın içini tekrar açıyorsanız

Ben bu özelliği kapı modülüne bağlı değiştirilemiyor sanıyordum. Güzel deneyip görelim.

Doğru biliyorsunuz bende ayarı böyle yapsam bile kontak ile açılıyor audilerdeki gibi. tamamen modüle bağlı.
Kapı modülünün bunu destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebiliriz? Aracım highline 2017 model muhtemelen desteklemesi lazımdır diye düşünüyorum.

Benim araçta malesef kontakla aynalar açılıyor yetkili servisteki bilinçsizler yada araç açıpta aynaların kapalı olduğunu görüpte eliyle açanlar için kabusa dönebilir aynanız

Karışmış biraz konu benim tercihim de kontağa bağlı olması ama modül desteklemiyor diye biliyorum. Kapı modülünü çinden almıştım aldığım satıcı numaranın çok önemli olmadığını ülkelere göre değişkenlik gösterdiğini söylemişti.

Geri
Üst Alt