2019 Golf 7.5 Comfortline - Modifiyeleri ve Süreçleri

Teşekkür ederim hocam. Kendimde de SY marka var. Satıcı kısa ve park konumunda J ledler kendini kısar demişti. Daha montajını yaptırmadım yalnız OBD Eleven ile park ve kısaları açtığınızda J Ledlerin kendini kısması sorununun nasıl üstesinden gelebiliriz. 0 modunda ki gibi canlılığını da parkta ve kısalarda da korumasını istiyorumda. OBD Eleven'da hangi ayar ve nerelere girmemiz gerekiyor anlatabilir miydiniz ?

Sorununuzu şimdi anladım, Amerikan Park için doğrudan çözümü söyleyebilirim. Fakat normal beyaz halde iken ledler ( önce deneyimleyip ) sizinle tam ayar ve video paylaşıyor olurum. Amerikan park ledlerinde bile tam gücün %70'ini kullanıyoruz desem yanlış olmayacaktır.

Kişisel görüşüm;
Ledler tam performansta (%100) uzun vadede çalışmak için tasarlanmamışlar. Bu vesile ile Amerikanları kullanırken bile %70 gibi değerlerde tutuyorum performansını.

IMG_3686.jpeg

Sorununuzu şimdi anladım, Amerikan Park için doğrudan çözümü söyleyebilirim. Fakat normal beyaz halde iken ledler ( önce deneyimleyip ) sizinle tam ayar ve video paylaşıyor olurum. Amerikan park ledlerinde bile tam gücün %70'ini kullanıyoruz desem yanlış olmayacaktır.

Kişisel görüşüm;
Ledler tam performansta (%100) uzun vadede çalışmak için tasarlanmamışlar. Bu vesile ile Amerikanları kullanırken bile %70 gibi değerlerde tutuyorum performansını.

Ekli dosyayı görüntüle 66674
Teşekkür ederim hocam. Deneyimlerinizi bekliyorum beyaz ledlerle ilgili

Eğer ihtiyacınız (mahalleye/sokağa) dışarı değil içeri yayın yapmaksa fazlasıyla tatmin edecektir. Alt sesleri yeterince doldurdu. Araçtaki müzik zevkini ciddi anlamda etkiledi. Elektronik, R&B, Deep House ya da Pop şarkılar dinliyorsanız tatmin eder.

Boyuttan dolayı bagajın kullanım alanını bitirmeyecek, amfi açıkta kalmayacak ve etrafta kablolar uçuşmasın diye böyle bir kompakt çözüm arıyordum. Ek olası bir bagaj kullanımında soketten çıkartıp rahatlıkla bagajı eski haline getirebilmek önceliğimdi. Ürün fazlasıyla yeterli oldu benim için.

Ama ses konusu kişiden kişiye değişebileceği için tam beklentinizi ve tarzınızı söylerseniz sizin için olup olmadığını söyleyebilirim. Standart bir dinleyici için yeterli ve uygundur.
Teşekkür ederim hocam benim de niyetim çevreye değil illaki 😂biraz daha baslı tizli olsun istiyorum boyut olarak çok hoşuma gitti malum golf bagajı marka model söyleme şansınız var mı peki

Teşekkür ederim hocam benim de niyetim çevreye değil illaki 😂biraz daha baslı tizli olsun istiyorum boyut olarak çok hoşuma gitti malum golf bagajı marka model söyleme şansınız var mı peki

Tabi tabi. Bu ürün bass ihtiyacını fazlasıyla karşılar. İstanbuldaysanız dinlemek isterseniz yardımcı olurum. Dışarıyı yormadan yayın yapmadan içeride bagajı ve kol dayamalarınızı yüksekliğe göre titretir. 😅 Şu ana kadar bagajda bulunduğu için özellikle yer kaplamadan dolayı bir ah çekmedim. 😂

( ama tiz için doğru ürün bu değil ikisi bass ve tiz iki uçta farklı frekanslar )

Alpine SWE-815
( https://www.alpine.com.tr/p/Products/SingleView/swe-815 )

Sıfır olarak en uygun ürünü buradan bulabilirsiniz.
( https://www.akakce.com/oto-hoparlor/en-ucuz-alpine-swe-815-300-w-20-cm-subwoofer-fiyati,4877269.html )

2 Mayıs Güncelleme
  • Sis Farlarımı "Photon Zero H11 " olarak güncelledim. Sis farları değişimi çok pratik ve kolay olduğu için 5/10 dakika gibi bir sürede hallettim.
    ( Kısalarda yer alan Photon Milestone H7 ve Sis Farlarındaki Photon Zero H11 ürünlerinin 2'si de 6.000 Kelvin olduğundan renk noktasında kusursuz uyum sağladılar. )
  • Bagajda yer alan sarı bagaj lambasını yine Photon'un ledi ile değiştirdim. Bagaj beyaz led ve şık bir görünüme kavuştu.

( Sarı ve Beyaz farklarını görebilirsiniz. )
    Ekli dosyayı görüntüle 66670

Ekli dosyayı görüntüle 66671

Ekli dosyayı görüntüle 66672
bagaj ledin linki atar mısın?

Kişisel görüşüm;

Ekli dosyayı görüntüle 66674

Hocam bu videoyu müsait olduğunuz zaman izlerseniz. Dediğimiz şey burada yatıyor. Yalnız bizimkiler Taiwan olduğundan videoda ki gibi olur mu bilmiyoruz. VCDS var mıydı sizde ?

Hocam hayırlı olsun
Güle güle kullanın.
Bu arada geri görüş kamerasının malıyetı ne oldu acaba? Direksiyona duyarlı olan modelmıdır?

Farlarımı Tayvan olarak J Led Far ile güncelledim. ( Niyetim Osram'dı fakat kayar sinyalli, Tayvan üretiminde karar kıldım.) J Led Far üzerine son nesil "Photon Milestone H7 - Katana Edition " kısalara taktım. Performansı aşırı iyi.
( Photon Milestone H7 - Katana Edition = 6000 Kelvin 14000 Lumen )

Selamlar hocam. Kısa fara H7 tip milestone takarken ledi taktığınız yere çanak ya da metalimsi bir ek apartta ekleyerek ya da değiştirerek mi monte ettiniz yoksa direk h7 tip oluyor mu ? Halojen farlı 7.5'larda o ledi tutan telinde değişmesi gerekiyor kendi aracımda öyle oldu da Taiwan farlarda da o parçaya ihtiyaç oluyor mu?

Hocam hayırlı olsun
Güle güle kullanın.
Bu arada geri görüş kamerasının malıyetı ne oldu acaba? Direksiyona duyarlı olan modelmıdır?
Merhabalar, çok teşekkürler.

Fiyatlar değişiklik gösterdiği için size doğrudan yaptığım yerin linkini atayım güncel fiyatı oradan görebilirsiniz. Arkadaşların işçilikleri güzeldi, mekanı temizdi ben beğendim. Evet direksiyona duyarlı model.

https://www.vagcomcenter.com/urun/golf-7-7-5-geri-gorus-kamerasi-orjinal/

Selamlar hocam. Kısa fara H7 tip milestone takarken ledi taktığınız yere çanak ya da metalimsi bir ek apartta ekleyerek ya da değiştirerek mi monte ettiniz yoksa direk h7 tip oluyor mu ? Halojen farlı 7.5'larda o ledi tutan telinde değişmesi gerekiyor kendi aracımda öyle oldu da Taiwan farlarda da o parçaya ihtiyaç oluyor mu?
Selamlar, hayır Taiwan'da herhangi bir aparata ihtiyaç duymuyoruz. Doğrudan eski ampülü söküp yenisini takabiliyoruz.

Aslında çok daha erken yaptım fakat yeni güncellemiş olayım. Tüm yaz seyahat kullanımları için;

29 Eylül Güncelleme
  • Thule Port Bagaj atkıları takıldı.
  • Thule Port Bagaj eklendi.

IMG_4802.jpg

IMG_4787.jpeg

02 Ekim Güncelleme
  • Taiwan Highline J Far eklendi.
  • J Far üzerine "Photon Milestone H7 - Black Edition (Yeni Seri)" eklendi.
  • Taiwan Highline Stop eklendi.
  • Krom Pedal Seti eklendi.
  • Yeni tip ışıklı DSG vites topuzu eklendi.

Geri
Üst Alt