Golf 7,5 Comfortline - Youtube Vb. İzleme

DanChiSao

Üye
İsim
Ergün
Araç
Golf 7.5
Merhabalar aracım 2019 Golf 7,5 Comfortline. Fabrika çıkışında konfor paket gibi bir paket ile bir çok özellik açılmış.
Ekranım aşağıdaki şekildedir. CarPlay'i aktif kullanabiliyorum, fakat YouTube vb. platformlardan video izleme konusunda nasıl yol izliyorsunuz?

Sevgiler.

Ekli dosyalar

• IMG_3410.jpeg
    IMG_3410.jpeg
    151.7 KB · Görüntüleme: 33

Yanıt için çok teşekkürler. Genel olarak sonradan konuya gelen olursa diye;
IOS tarafında Jailbreak gerekiyor. ( Mesleğim gereği : Yazılımcı ) halledebilirim.

Fakat bunun native tarafta jailbreaksiz / Ek cihazsız bir yönetimi var mı diye merak etmiştim. Şimdilik yok gibi.
( Konuyla ilgili çözüm bulursam native tarafta konuyu güncelleyeceğim. ) Şimdilik Jailbreak düşünmüyorum.

Ai box alıp takarsanız usb kısmına herşeyi izlersiniz net paylaşımı vererek telefonunuzdan.Yada içine video dosyası atıp internetsiz izleyebilirsiniz.

Ai box alıp takarsanız usb kısmına herşeyi izlersiniz net paylaşımı vererek telefonunuzdan.Yada içine video dosyası atıp internetsiz izleyebilirsiniz.

Cihazsız sanırım native bir çözüm yok. Rakam yalnızca video ihtiyacı için biraz fazla gözüktü. ( Araçta tamamen CarPlay vs. kullanamıyor olsam belki rakam çok gelmezdi, fakat şu anda ihtiyacım yalnızca video tarafı diğer özellikler açık )

Geri
Üst Alt