Dijital klima paneli için kodlama gerekli mi ?

Tugberk

Yeni Üye
İsim
Tuğberk
Herkese iyi akşamlar sizlere bi sorum olacak
2015 highline golf 7 araca linkteki dijital klima paneli takıldığında direkt çalışır mı yoksa kodlama vs. gerekir mi

TRY 373.84 32% İndirim | LCD dokunmatik ekran otomatik klima paneli otomatik AC klima VW için anahtar Golf 7 Golf mk7 mk7.5 Golf 7.5 Golf R
https://a.aliexpress.com/_mK83NLI

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Genelde gerekiyor

Bazen su sekil kodlama yapip kullanabilirsiniz

Ac tusu ve arka cam isitma basili tutun en az 10 saniye AC isigi yanarsa kodlanmis demektir

Rakamda sorun var sanırım çerçeve parası o set değil dikkat edin.. :)

Şu panel cidden çok güzel görünüyor fakat ergonomik olmadığı için takmak istemiyorum. Koltuk ısıtma sistemi montajında klima panelini değiştirdiğimizde araç klimasını bir türlü çalıştıramamıştık en son ODIS'ten adaptasyon yaparak sorunu çözmüştük.

Bende bu satıcıdan aldım kodlama yapmadım sıkıntısız çalışıyor şimdilik. Panel çok kullanışlı değil ama görüntüsüne değer :)

Midline Plus aracım için, dijital klima paneline geçtiğinde çerçeve-ısı sensörleri-dijital klima dönüşüm kablosunu-klima motorunu değiştirdiydim. Eski analog panelin yedeği alınıp, yeni dijital klima paneline aktarıldı. Kodlama anlayacağınız gerekiyor. Kendim yapmadım Opsiyonel’de yaptırmıştım

Bende aracima taktim direk calisiyor Ama klima tam anlamiyla sogutma yapmiyordu
Vagcom center Istanbul orda kodlama yapildi ve su an Cok guzel calisiyor

Geri
Üst Alt