2012 MODEL GOLF 6 TRENDLINE 1.6 DİZEL SERVİSTE YAZILIM GÜNCELLEMESİ MEVCUTMUŞ.

Enes346

Yeni Üye
İsim
Enes
Araç
Golf 6
HERKESE GÜNAYDIN ARKADAŞLAR. 2012 MODEL GOLF 6 ARACIM İÇİN SERVİSİ ARADIĞIM DA YAZILIM GÜNCELLEMESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. DAHA ÖNCE YAPTIRAN OLDU MU ? TECRÜBE EDEN OLDU MU ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

araç dizel mi? Ne güncellemesi? Güncelleme tarihi nedir? Bir servise sorun isterseniz

araç dizel mi? Ne güncellemesi? Güncelleme tarihi nedir? Bir servise sorun isterseniz
EVET ARAÇ DİZEL, YARIN İÇİN SERVİS RANDEVUSU OLUŞTURMUŞTUM, GİDİP GİTMEMEKTE KARARSIZIM. YANİ DOĞUŞ OTO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ BİLMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. YAZILIM GÜNCELLEMESİ MEVCUT DEDİ.

Foruma hoş geldiniz. VW emisyon skandalı sonrası çıkardıkları güncelleme olsa gerek. Eğer oysa 23R7 servis aksiyonu diye geçer.

Fren hidroliği değiştirmeye gittiğimde karşıma çıkmıştı. Bunu yapalım aracı da iç dış motor yıkayalım hediyemiz olsun, demişlerdi.

Yerli ve yabancı forumlardan hızlıca bi baktığımda çoğunluğun şikayetçi olduğunu gördüğüm için yaptırmamıştım. Genel kanı performansın düştüğü ve yakıt tüketiminin arttığıydı.

Yaptırmazsanız "tarafıma bildirildi ve yaptırmadım" minvalinde bir kağıt imzalıyorsunuz.

1681123398678.png

@SCC

TR distrübütörü
1,3 gb yeni taze taze güncelleme geldi dese ??

Beygir 115 den 155 e
Tork 250 den 350 ye
Sehirici yakıtı 6 dan 4 e indiren
Uzun yol rüzgar direncini sesini %25 azaltan

Tdi motor sesinde 300 db den 25 desibele varan düşüş sağlayan (tsi lar kıskançlıktan çıldıracak)

Dpf rejenersonunu her 300 km den her 900 km ye çıkaran muhtesem yazılım icin
Sizleri yetkili servislerimize bekliyoruz deseler

Ben gitmem bu güncellemeye.

Tıkır tıkır çalışan , yürüyen 87k yol boyunca arıza ışığı yakmayan araca yetkili servis eli sürdürtmeme imkan yok.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Çok teşekkür ederim Faydalı bilgiler için, dediğiniz gibi durum. Bu sebeplerden vazgeçtim ve yaptırmayacağım.

Geri
Üst Alt