Odis vas5054 Hakkında

Tekrardan merhabalar gidişat hakkında güncelleme yapacağım :)

Bileşen koruma kaldırma işine başladım, ilk önce gateway yedeğimi aldım daha sonra çinli bir arkadaştan 400₺ tek kullanımlık online giriş siparişi geçtim.
Gateway değiştim bu biraz zorladı elim o bölgeye zor giriyordu ama sonunda hallettim. Çinli arkadaş online login için uzaktan bağlandı fakat biraz uğraştıktan sonra odis 11 olmuyor başka versiyon kurun dedi benim de hevesim kaçtı açıkçası.
Heves kalmayınca çinliden iade istedim ve burdan yardımcı olmak isteyen arkadaşın biriyle anlaştım fakat benim program üzerinden değil de kendi bilgisayarı üzerinden yapacağı için uzaktan bağlantı benim kablomu görmedi o da öyle iptal oldu.

Neyse artık dedim bu işi mecbur kendim yapacağım tekrardan heves geldi :) Odis 9 kurdum indim arabaya gateway değiştim bu sefer kolay oldu 5dk içinde değişimi hallettim. Çinliden login istedim girdi bağlandı sıkıntı olmadı, işlemi yap login ekranına gel dedi. Aracı taradım her yerde bileşen koruma çıktı korkuttu :D0019 gateway cp üzerinden ilerledim tıklayıp testi başlattım odis tek tıkla herşeyi kendi halletti çinli arkadaşta id pw girip login yaptı bütün korumalar kalktı, mfsw aktif ettim ve tamamdır tuşlar sıkıntısız çalışıyor...

Laptop şarjı azaldığı için eski yedeği henüz kodlayamadım ama yedek yüklemediğim halde bir sıkıntı görmedim araçta. Sadece start stop aracı durdurmasın diye voltaj değişikliği yapmıştım o normal haline dönmüş onu farkettim.

@mahirguzel Hocam video çekmeyi unuttum zaten videoluk birşeyi yokmuş bir tuşa bastım :) Yinede isterseniz izlediğim videolardan atarım. Sadece foto çekmek aklıma geldi onu aşağıya bırakıyorum.

Burda yardımcı olmak yerine yapamazsın çok zor diyen arkadaşlara yine de teşekkür ederim.
Hocam, bütün süreci anlatan bır video çekebilirseniz süper olurdu. Emeğinize sağlık.

Ben de bu işleri hiç bilmez iken çok kapı çalım. Yetkili servise bile gittim. Kimse yardım etmedi. Sen şanslısın vallahi. Helal olsun. Taktir ediyorum hocam.

Ben de bu işleri hiç bilmez iken çok kapı çalım. Yetkili servise bile gittim. Kimse yardım etmedi. Sen şanslısın vallahi. Helal olsun. Taktir ediyorum hocam.
Ben de ilker abi,yeminle kac kisiye sordum parasini vereyim bana ogretin dedim,inan kimse yanasmadi,ama iste Sabir ve hirs bir de istek oldumu inanin ki, asilmayacak yol yoktur. Saygilar hepinize.

Geri
Üst Alt