Bakımda tercih edeceğiniz filtre markaları?

• Mann

Kullanılan: 21 91.3%
  • Filtron

Kullanılan: 1 4.3%
  • Hengst

Kullanılan: 1 4.3%
  • Bosch ürünleri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf

Bakıma serviste giriyorum fakat dışarıda girecek olsam oyumu Mann filtreden yana kullanırdım.

Bende sizler gibi mann olduğunu düşünüyorum emin olmak istedim

Filtron hava filtresi kötü mü en son onu kullandım golf 7 için 1.2

Bende geçtiğimiz sene onu kullandım hava filtresinde mann yok diye biliyorum
1.4 tsi için mann hava filtresi mevcut hocam, 1.4 için varsa 1.2 için de vardır diye düşünüyorum. Ankara'daysanız aydelen var son bakımı orada yaptırdım, temiz iş yapıyorlar tavsiye ederim, ben LMoly toptec 4200 egemottan kendim almıştım, orada mann filtre ile değiştirmiştik. şimdi dışarıdan parça kabul etmiyorlarmış 75000 bakımı geliyor aracımın, mann fitreleri aydelenden alıp , egemottan da toptec 4200 yağ alıp herhangi bir yerde değiştirtmeyi düşünüyorum bakalım..

1.4 tsi için mann hava filtresi mevcut hocam, 1.4 için varsa 1.2 için de vardır diye düşünüyorum. Ankara'daysanız aydelen var son bakımı orada yaptırdım, temiz iş yapıyorlar tavsiye ederim, ben LMoly toptec 4200 egemottan kendim almıştım, orada mann filtre ile değiştirmiştik. şimdi dışarıdan parça kabul etmiyorlarmış 75000 bakımı geliyor aracımın, mann fitreleri aydelenden alıp , egemottan da toptec 4200 yağ alıp herhangi bir yerde değiştirtmeyi düşünüyorum bakalım..
Bilgilendirme için teşekkürler Hocam

Geri
Üst Alt