Golf 7 şerit takip rakam

baranalp0207

Yeni Üye
İsim
baran
Selam arkadaş bende golf 7 2015 haylayn var ön camı golf 7.5 şerit takipli cam taktım şerit takip parçalarında takacam ilerki zamanda . Bu işi yapan arkadaşlara bir kaç sorum var
Eski dikiz aynası yeni camda kullanılır mı ? Yani takma yerleri uyar mı golf 7 deki kararan dikiz aynası goşf7.5 şerit takipli cama uyar mı ? Yoksa yenimi alınacak
653 seri numaralı takacak yoksa 654 yaya algılaması için yada ikisinde olur mu ?

Selam arkadaş bende golf 7 2015 haylayn var ön camı golf 7.5 şerit takipli cam taktım şerit takip parçalarında takacam ilerki zamanda . Bu işi yapan arkadaşlara bir kaç sorum var
Eski dikiz aynası yeni camda kullanılır mı ? Yani takma yerleri uyar mı golf 7 deki kararan dikiz aynası goşf7.5 şerit takipli cama uyar mı ? Yoksa yenimi alınacak
653 seri numaralı takacak yoksa 654 yaya algılaması için yada ikisinde olur mu ?
Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Camı takmışsın zaten aana lagzım olan bu aşamadan sonra camera kapak ve kablo eğer iç döşemen beyaz sa beyaz renk genelde golf 7,7,5 beyaz olur degılse siyah renk

Ekli dosyalar

• 48D9F6BB-041A-48AC-ABBB-8AA214BDF0AA.jpeg
    48D9F6BB-041A-48AC-ABBB-8AA214BDF0AA.jpeg
    237.9 KB · Görüntüleme: 22
Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Camı takmışsın zaten aana lagzım olan bu aşamadan sonra camera kapak ve kablo eğer iç döşemen beyaz sa beyaz renk genelde golf 7,7,5 beyaz olur degılse siyah renk
İnternet üzerinden 7000 -10000 arası bulaşılırsın

Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Biraz önce paylaştığım resim deki cam aparatı hariç alman lagzım sen camı değiştirmişsin zaten o aparat camda takılıdır zaten

Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Bunlar lagzım

Ekli dosyalar

• A81E1333-BADF-40CC-85AA-1355C27E809E.jpeg
    A81E1333-BADF-40CC-85AA-1355C27E809E.jpeg
    109.1 KB · Görüntüleme: 11
Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Tamam teşekkürler herşey için yaya tanıma Yapa bilen kamera seri numarası neydi acaba bilen arkadaş yazarsa burdan ben aliexpresten bakayım diye ?

Tamam teşekkürler herşey için yaya tanıma Yapa bilen kamera seri numarası neydi acaba bilen arkadaş yazarsa burdan ben aliexpresten bakayım diye ?
3q0 980 653 F
Bu kamerayı AliExpress'ten (Veya başka bir siteden) vergiler yüzünden alamazsınız.

Bence en saglıklısı çıkma alman
Çünkü kameranın parametre ayarları yapılı olur alıexpres ten aldıgın an bır de o işlemi yaptırmam gerekli bence

Bence en saglıklısı çıkma alman
Çünkü kameranın parametre ayarları yapılı olur alıexpres ten aldıgın an bır de o işlemi yaptırmam gerekli bence
Eğer parametreden kastınız kamera kalibrasyonu ise bunu zaten montajı yapan yerin yapması gerekiyor. Sıfır her zaman daha iyidir.

hocam istanbul da isen yardımcı olabilirim.

Merhabalar
Ayna uyar sorun olmaz
Teşekkürler . Beyaz doğru ama kamera seri no ne bakayım yaya algılayan istiyorum da ? Teşekkürler şimdiden

Geri
Üst Alt