Çamurlukta göçük ve ayna kapağındaki sürtmeden kaynaklı çizik

Bugün sokaktaki kamera kayıtlarına ulastim.  Eskicinin el arabasıyla aynami kırmasını ve sağa sola bakıp gittiğini gördüm. Ne desem bilemedim ama hakkaten onu buradan geçerken bir görürsem sinirime hakim olamam. Allaha Şükür kaporta sağlam tek teselli. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugün sokaktaki kamera kayıtlarına ulastim.  Eskicinin el arabasıyla aynami kırmasını ve sağa sola bakıp gittiğini gördüm. Ne desem bilemedim ama hakkaten onu buradan geçerken bir görürsem sinirime hakim olamam. Allaha Şükür kaporta sağlam tek teselli. 
Hocam geçmiş olsun.. Benzer olay benimde başıma geldi maalesef[emoji17] site parkında biri sol aynama çarpmış içindeki led uç kısmı kırılmış kapak yere düşmüş neyseki sağlam, sinyal led uç kısmı kırılmış, aynanın ön yüzünde olan siyah çerçeve kesin uç kısmına gelen yerde ezilme var. Siz ne yaptınız ayna komple mi değişti?

Aynam serviste komple değişti. Kaskodan ödendi.  780tl. Bilginize tek ayna fiyatı. 

Geçmiş olsun. Aracınızın bulunduğu cadde pek sakin bir yere benzemiyor, daha emniyetli bir yer bakabilirsiniz.

Çamurluktaki göçük çok abartı değil, bence işlem yaptırmayın nazarlık olarak kalsın.

Allah daha beterinden korusun.

hocam geçmiş olsun. 

Aynam serviste komple değişti. Kaskodan ödendi.  780tl. Bilginize tek ayna fiyatı. 
Off çok pahalıymış [emoji47] çıkan aynanızın parçalarını satmak isterseniz görüşebiliriz. Dediğim gibi benimde sol ayna led, ön siyah çerçeve çatlak durumda uygun görüyorsanız görüşelim. Gerçi şuan gemideyim temmuz sonu gibi izine çıkıcam.

Serviste aracı yıkamışlar. Bugün çamurluk üzerinde 5 aylık araçta vernik soyulmasımı tam bilemiyorum ne olduğunu elime gelen bir şeye rastladım. Fotoğrafları paylaşıyorum. Duruma göre servisin kafasına binecem yorumlarınızı bekliyorum. Herşeyde beni buluyor. Nedir bu anlamıyorum.  İki tane var aralarında 30cm var.

20160522_113520.jpg

20160520_203748.jpg20160522_113520[1].jpg

@Voodoo hocam serviste de olmuş olabilir dışarıda da olmuş olabilir. Kirliyken belli olmaz bunlar temizlenince göze çarpar. Yine de serviste araç yıkamamakta fayda var...

@yusuf Buna ne yapılabilir, bir yıkamada bu hale nasıl gelebilir ki? Boyada bir şey yok. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@VoodooHocam çok  geçmiş olsun  Allah nazarlardan saklasın aracınızın başına gelen bu olayda son olur inşallah. 

Geri
Üst Alt