Sıfır Araç Teslimat Süreleri

Ben satışa cıkardım kapora verdiler pazartesi vericez galiba ; )
2016 midline 57000 km hatasiz 1.6 tdi man golf

Deme öyle hocam 3 aydır peşindeyiz
Yeni aracınız hayırlı olsun 🧿 midline plus golf
‘ünüzü kaça verdiniz hocam.?

Günaydın arkadaşlar ,

Benim gibi uzun süredir Almanya'dan araç bekleyip mağdur olanların için bir umut gemilerle ilgili ;

NEPTUNE gemisi bizim için önemli türkiye'ye gelen ve vw araçları taşıyan gemi.

Muhtemelen önümüzdeki hafta hareketli geçip yüzümüz gülebilir.

Kur inşallah yükselmeye devam etmez...

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    44 KB · Görüntüleme: 35
Günaydın arkadaşlar ,

Benim gibi uzun süredir Almanya'dan araç bekleyip mağdur olanların için bir umut gemilerle ilgili ;

NEPTUNE gemisi bizim için önemli türkiye'ye gelen ve vw araçları taşıyan gemi.

Muhtemelen önümüzdeki hafta hareketli geçip yüzümüz gülebilir.

Kur inşallah yükselmeye devam etmez...
Koper den mi kalkıyor hocam bu

Dua edelim kur düşsün yoksa dört zam yiyenler olarak tarihe geçeceğiz.
hocam iç karartmak istemem ama ihracatçılar dövizden pek memnun degil. yükselmesini istiyorlar bu yönde saglam baskı da var. Muhtemel yükselecek kısa zamanda.. Ama duamız isteğimiz zam gelmeden alabilmekte biran önce. Artık eşşeğe su kaçırdılar çünkü.

hocam iç karartmak istemem ama ihracatçılar dövizden pek memnun degil. yükselmesini istiyorlar bu yönde saglam baskı da var. Muhtemel yükselecek kısa zamanda.. Ama duamız isteğimiz zam gelmeden alabilmekte biran önce. Artık eşşeğe su kaçırdılar çünkü.
Fazlasıyla hem de haklısın. Bu ay başı ay sonuna kadar stabil böyle olacağını bildikleri için fazladan geçirdiler.

Arkadaşlar herkese hayırlı günler. 7 Nisan’da Bursa bayisine T-Roc için kaporamı yatırdım. O süreçten beri ses seda yok. Araç üretikmiş portekizde intransfer aşamasında bekliyormuş. Her hafta satış danışmanımı arıyorum. Hiç bir gelişme yok. 2 defa da zam yedim. Toplam 80bin. Süreçle ilgili tecrübelerinizi, bilgilerinizi paylaşır mısınız ? Araç ne zaman gelecek ? 😔

Arkadaşlar herkese hayırlı günler. 7 Nisan’da Bursa bayisine T-Roc için kaporamı yatırdım. O süreçten beri ses seda yok. Araç üretikmiş portekizde intransfer aşamasında bekliyormuş. Her hafta satış danışmanımı arıyorum. Hiç bir gelişme yok. 2 defa da zam yedim. Toplam 80bin. Süreçle ilgili tecrübelerinizi, bilgilerinizi paylaşır mısınız ? Araç ne zaman gelecek ? 😔
Hasan bey Allah yardımcımız olsun. Tamamen şans işi. Kimi 3 aydır bekliyor kimi 3 haftada aldı. Almanların gemi planlaması nasıl şekil olur onlar biliyor. Distribütör firma yani doğuş der ki: almanlar gemi planlar bize bilgisini verir şu parti de şu araçlar var diye. Doğuş da bayilere şu araçların şu tarihte gümrükte bilgisini veriyor. Ama senin araç hangi partide ne zaman gemi planlaması yapılır ya nasip ya kısmet. Bu konuda kimsenin en ufak bilgisi yok. Ancak gemi planlanırsa o zaman tarihler oturuyor. Şu gün gümrüğe gelir şu gün bayide olur diyebiliyorsunuz. O zamana kadar sabırla hergün beklemek icap ediyor.

Geri
Üst Alt