Bir takım denemeler (gti kaliper kapağı)

rdmsn

Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
1679505617751.jpg

merhaba arkadaşlar.

Tr de araştırdım fakat bulamadım yada satanı bulamadım vs vs.. sanayide işyerim oldugundan dolayı bende kendim yapmaya karar verdim. sizin görüşlerinizi de merak ediyorum paylaşmak istedim.. ilk önce metal kestirip astarı kırmızı boyası ve ardından reklamcıdan kalıp cıkarıp ustune beyaz boya ile kapanısı yaptım.. bunları kırmızı silikon ile kaliperlere monte edeceğim ama ilk once kaliperleri de kırmızıya boyamam lazım..

Elinize saglik, güzel olmuş, nihayi sonuç icin kaliper uzerinde , jant arkasında görmek lazım

Hocam emek var. Elinize sağlık. Fakat ben begenemedim. Biraz düz ve basit duruyor. Ayrıca kaliper isinan bir parca. Silikonla falan tutturmak cok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum

Hocam emek var. Elinize sağlık. Fakat ben begenemedim. Biraz düz ve basit duruyor. Ayrıca kaliper isinan bir parca. Silikonla falan tutturmak cok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum
Isıya dayanikli kırmızı silikon denen bir malzeme var onunla yapistirildigi zaman problem olmayacak.

Üstüne vernik atmanız gerek ve verniğin içinede sertleştirici koymanız gerek yoksa bir kaç aya rengi değişir bu sac parçaların.
Ayrıca silikon yerine çelik yapıştırıcı macunlar var onlardan kullanın. Olurda sert bir çukura girip yerinden oynar veya çıkarsa büyük bir kazaya yol açabilir.

Geri
Üst Alt