Golf 8 mi A3 mü?

Golf 8 1.5 mi, Audi a3 sline 1.5 mi

• Golf 8

Kullanılan: 14 14.9%
  • Audi A3

Kullanılan: 80 85.1%

• Kullanılan toplam oy
    94

Dış görünüş olarak A3 çok daha iyi gözüküyor ancak fiyat farkına değermi?

Sahibinden ilanlara bir baktım gerçek piyasası nedir bilmiyorum ama 1700 1900 verilcek araç degil 2 gün önce 400km yol yaptim kiralik A3 sedan 35 le.

Dış görünüş olarak A3 çok daha iyi gözüküyor ancak fiyat farkına değermi?

Sahibinden ilanlara bir baktım gerçek piyasası nedir bilmiyorum ama 1700 1900 verilcek araç degil 2 gün önce 400km yol yaptim kiralik A3 sedan 35 le.
Nasıldı sizce test sürüşü

Bende yeni A3 u görünüş olarak beğeniyorum ama Golf 8 i alirdim.Cunku Golfun piyasasaki konumu algisi A3 ten daha önde.Ayrica tüm incelemelerde A3 un eskisine gore cok daha özensiz iç malzemelerinin kalitesiz oldugundan bahsedilmekte.Havalandirma izgaralari kapi acma kollarinin hoş olmadığı ve aşırı yol sesi aldığı anlatılıyor...

Yeni kasa sadece arkadan güzel önden zorlama olmuş o da değmez bence 2020 model kafi A3 için 3.5 tfsi ideal olabilir

Tartışmasız a3 bence de. Sadece yol tutuşu ve sürüş zevki için bile a3 derim.

VAG tarihinin en yakışıklı hatchbackidir yeni A3 (7 den sonra).Çok şık tasarımı,sade iç dizaynı agresif ön tasarımı muazzam görünüyor.Ayrıca sline,s donanımlarında gelen krom ve piano black eklentileriyle çok yakışıklı.Golf 8 daha sünük ve alışılagelmedik sadelikten uzak bir tasarımla A3'ün baya bir gerisinde.Neredeyse hergün bir RS3 dönüşüm A3 görüyorum,her seferinde daha şık duruyor.Aralarındaki fiyat farkına değer.Ayrıca RS3 farlarda araç açılınca sırayla R,S ve 3 sonrasında yarış bayraağı çıkması beni benden alıyor.Sedan modelindense hatchback modelini tercih ederdim.
ektedir:

Ekli dosyalar

• a3 22.jpg
    a3 22.jpg
    10.4 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Üst Alt