Aracı P konumda terkediniz uyarısı

Serdal_4

Yeni Üye
İsim
Rusqar
Araç
Volkswagen Golf
Merhaba arkadaşlar aracı p konumda terkediniz uyarısını kodlama ile nasıl kaldirabilirim ??? Şimdiden teşekkürler 🙋‍♂️

baslik acana kadar arama yapsaniz?

Bende bazen dalgınlıkla önce P ye alınca sonra elfrenini çekince tekrar çalıştırırken veriyor bu ikazı ama önce N sonra elfreni sonra P yapınca hiçbir sorun olmuyor

Aracın vites mekanizması türüne göre ya şartel takılmalı ya da mekanizma değişmeli. Sürüşe engel birşey değil. Servisler bildiğim kadarıyla destek oluyor bu konuda.

Aracın vites mekanizması türüne göre ya şartel takılmalı ya da mekanizma değişmeli. Sürüşe engel birşey değil. Servisler bildiğim kadarıyla destek oluyor bu konuda.
Destek falan olmuyor.

Arkadaşın 2016 tümüyle servis bakımlı araca
Aralık ayında 1350 para karşılığı çözüm üretti yetkili servis.

Haaa aslında bu problem 9700 lira maliyetli , almanyaya merhamet mektubu yazdık iyi hal eşgal profil fotonuzu gönderdik, cevap geldi 1350 den halledicez diyorlarsa

Evet destek oluyorlar

Dışarıda sorunu çözdürebilirsiniz 2 seçenek var
-yazılım
-mikro şalter
Arkadaşım yazılımla çözdü. Bazı durumda yazılım kurtarmıyor miktoşalter takılıyor fiyatı daha yüksek

Ben bu konuya mikro şalter'in değişmesi ile çözüm bulmuştum, sürüşe engel bir durum değil diye biliyorum

Başlık açmadan önce o konu ile ilgili 60 sayfalık açılmış konunun her yorumuna göz attım fakat mikro şalter değiştirmeden vagcom veya odiste yazılım ile çözülebilir demişler fakat nasıl çözüleceği yazılmamış yada yazmamişlar olduğundan tekrardan konu açmak gereği duydum hee bu arada internet veya YouTube da bayağı araştırma yaptım ama Bosch cihazı haricinde bu sorunu yazılım ile çözülebilir şekilde bilgilendirme yapılmamış !! Bende naçizane konu tekrardan dile getirmek istedim ☺️😉

Dışarıda sorunu çözdürebilirsiniz 2 seçenek var
-yazılım
-mikro şalter
Arkadaşım yazılımla çözdü. Bazı durumda yazılım kurtarmıyor miktoşalter takılıyor fiyatı daha yüksek
Yazılım ile nasıl çözebiliyoruz bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim 🙋‍♂️

Başlık açmadan önce o konu ile ilgili 60 sayfalık açılmış konunun her yorumuna göz attım fakat mikro şalter değiştirmeden vagcom veya odiste yazılım ile çözülebilir demişler fakat nasıl çözüleceği yazılmamış yada yazmamişlar olduğundan tekrardan konu açmak gereği duydum hee bu arada internet veya YouTube da bayağı araştırma yaptım ama Bosch cihazı haricinde bu sorunu yazılım ile çözülebilir şekilde bilgilendirme yapılmamış !! Bende naçizane konu tekrardan dile getirmek istedim ☺️😉
Yine de yeni konu acmadan ayni konudan devam edebilirsiniz.
baslik bile ayni mevcut konu ile.

@Serdal_4 İnsturments coding kısmında byte kısmını tam hatırlamıyorum fakat automatic transmission kısmı olacak (tickli) onun tick kısmını kaldırınca olduğunu öğrendim ama aracımda deneme fırsatım olmadı zaten 2 kere falan yaktı sonrada uyarı gelmedi. dilerseniz deneyip gözlemleyin fakat arıza kodu düşüyormuş bu tickli kısım kalktığı için.

Geri
Üst Alt