Mubea 1.4 tsi yay arıyorum

profil fotoğrafımın büyük halini araca açtığım konuda paylaşmıştım. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, ilk sayfanın altlarına doğru olmalı.

https://www.golftutkusu.com/topic/6404-ankarali-yedi/

ben HR‘yi ilk taktığımda 17 jant vardı ve ilk 100 kmdeki yorumum evet sertleşme var ama kabul edilebilir idi. 2-3 güne alıştıktan sonra ise gayet normal gelmeye başladı. Normal bir arabaya binince ohh bee yaysız araba da demiyorum, daha konforlu gelmiyor. Asıl sertleşme 18 janta geçtikten sonra oldu. Ona da alışılıyor ama yay 18 jant + ps5 lastik kadar sertleştirmedi.

Konfor kaybı arka koltuklarda belirginvar haberiniz olsun. Bu önden çeker hangi arabaya hangi yayı takarsanız takın olacaktır.

ben yaylardan çok memnunum. Bi 5mm daha yüksek olsaydı hayır demezdim ama garanti olmayan 5mm için o kadar çok para harcamaya gweek yok kanısındayım.

Golf 7 1.4 tsi aracım için 5G4071677C kodlu MUBEA yay'dan arıyorum,çıkma yada sıfır olabilir
parçayı sordum 6250 fiyatı varmış, stok yok almanyadan getirtiriz en erken 1 ay'ı bulur dedi servis, almayada stok olup olmadığını sorgulamamız lazım dedi, biraz çetrefilli bir iş

parçayı sordum 6250 fiyatı varmış, stok yok almanyadan getirtiriz en erken 1 ay'ı bulur dedi servis, almayada stok olup olmadığını sorgulamamız lazım dedi, biraz çetrefilli bir iş
bu yayı istemenizin nedeni nedir bilmediğimden soruyorum

bu yayı istemenizin nedeni nedir bilmediğimden soruyorum
bu yay orijinal spor yay olarak geçiyor, aracı 2cm düşürüyor, 3,5 - 5 cm düşüren yaylar konfor kaybı, sekme, ses vs yapıyor diye çoğu yerde okudum.. orijinal olması için istiyorum ben açıkçası, birde eibach pro kit fiyatına baktım 5500 civarı internette, 1000 lira farkla orijinal yay olması iyidir diye düşünüyorum

bu yay orijinal spor yay olarak geçiyor, aracı 2cm düşürüyor, 3,5 - 5 cm düşüren yaylar konfor kaybı, sekme, ses vs yapıyor diye çoğu yerde okudum.. orijinal olması için istiyorum ben açıkçası, birde eibach pro kit fiyatına baktım 5500 civarı internette, 1000 lira farkla orijinal yay olması iyidir diye düşünüyorum
GTI bile mubea ile 25-30mm düşürüyor. Standart aracınız varsa epey düşecektir.

Yorumlarda ben de mubea yayın diğer yaylara görece daha konforlu olduğunu okumuştum.

Utku hocam son birşey😀Şimdi benim araç 1.4 125hp,sizinki hangisi acaba,eğer aynısıysa size zahmet yandan bir resim slanilirmiyim?Benim araca uygun olanlar 35-35 düşürüyor,bu makul bence'ki Mubea'dan sonra en iyi seçenek bu olabilir,ama eğer gerçekten 35-35 düşürüyorsa,HR dev bir yay üreticisi,yadıkları değerler birebir çıkar kanımca.Hr'nin sadece kötü bir namı var oda diğerlerine göre biraz aert oluşu,ben daha önce Vogtlanda'ta Eibach'ta kullandım,az çok sertliklerini biliyorum,siz Hr'lerden memnunmusunuz,yada nekadar memnunsunuz?Ha birde şöyle birşey var,benim araca göre birkaç tip çıkıyor uyumlu olarak ve fiyat farkıda var aralarında,acaba Eibach'taki gibi Pro kit nasıl daha konforlu Sportline daha sert gibi şeylerdemi var acaba Hr'de
ankarada eskihisar otomotive sorun ama eger araç golf 7,5 rlıne 18 jant için sorulan yay ise

Geri
Üst Alt