bej koltuk kumaşı arıyorum.

rdmsn

Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
merhabalar. malum bizim araclarda koltuk kumas aşınmaları mevcut özellikler soför tarafı. bu kuması nerden temin edebilirim ?

merhabalar. malum bizim araclarda koltuk kumas aşınmaları mevcut özellikler soför tarafı. bu kuması nerden temin edebilirim ?

Artcar gibi isim yapmış firmalarda muadil ürünleri bulma imkanın olabilir...

Ben Ankara’da bir yere yaptırmıştım, renk olarak çok yakın olsa da aynısı değildi maalesef. Ayrıca dokusu da farklıydı. Maalesef bej döşeme çok güzel olsa da hassas vw kumaşı ile birleşince, eziyete dönüşüyor.

Merhabalar, aynı sorundan ben de şikayetçiyim. Şoför tarafında özellikle deformasyon var. Fotoğraflarını ekliyorum. Konuyla alakalı Doğuş Otoyu arayıp şase numarasından parça sorgulattığımda sadece Şoför tarafı sırt kısmı döşemesi için 25.000₺ gibi uçuk bir rakam verdiler. Almanya siparişi dediler. Ancak fiyat inanılmaz derecede yüksek. Aracımın içi bej renk olduğu için bunu tamir ettirmek mi mantıklı yoksa sıfırdan döşeme işi yapan bir yerde komple yaptırmak mı mantıklı? Önerilerinizi bekliyorum.

WhatsApp Image 2023-03-24 at 09.27.04.jpegWhatsApp Image 2023-03-24 at 09.27.04 (1).jpeg

Bu deformasyonlar garanti süresi içinde olsa garantiye giriyor mu aceba? Bilgisi olan ya da deneyen oldu mu?

Bende bu kumastan ariyorum. Henuz turkiyede hicbir yerde sifir/cikma bulamadim

Ekli dosyalar

• 35A8876C-A5FC-4698-A74D-EC4ADD4BCB89.jpeg
    35A8876C-A5FC-4698-A74D-EC4ADD4BCB89.jpeg
    288.5 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Üst Alt