819B Ünite CarPlay

Hocam, biçok başlıkta aynı konu için yazıyosunuz ben takip edemedim sizi :) Tek konuda yazarsanız çok daha iyi olur ...
819B için yine de tamamen sorunsuz olur garantisi veremem maalesef, dediğim gibi 824 ve ya 840 cihaz bulun daha iyi.
İlla yaptırayım riski alıyorum derseniz İstanbul Kadıköy Göztepe'deyim.

yaptırmayı kafaya koyduysan ve üniteyi söküp gönderebileceksen özelden yaz.

Hocam, biçok başlıkta aynı konu için yazıyosunuz ben takip edemedim sizi :) Tek konuda yazarsanız çok daha iyi olur ...
819B için yine de tamamen sorunsuz olur garantisi veremem maalesef, dediğim gibi 824 ve ya 840 cihaz bulun daha iyi.
İlla yaptırayım riski alıyorum derseniz İstanbul Kadıköy Göztepe'deyim.
Uzman sorusu sorayım 840C delphi tiguandan çıkma cihaz golf e takılabilir mi? Crack gerekir mi?

@CemK 840c delphi çıkma bir ünite var. crack için senden destek alabilir miyim? Musaitligin var mıdır?
Golf 7.5 comfortline için mib2 dönüşümü yapmak istiyorum.

Çirak olarak cevap vereyim hocam :)

Uyar

Crack gerekli

Ses parametresi de gerekli daha iyi bir ses kalitesi almak icin
Hocam bu ses parametresi olayı tam olarak nedir? Benim aracımda (840c) ünitede carplay ile müzik dinlerken açıkcası ses seviyesinden memnun değilim. Bluetooth ile dinlerken daha güzel ve kaliteli ses alıyorum. Bu ses parametresi olayı yapılmamış olabilir mi?

@CemK 2019 highline golfüm var 840c ünite takılı navigasyon yüklenebilir mi ve hayalete yansıtabilirmi her yerde farklı şeyler yazılmış tam Bi sonuca varamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

840C li ünite de dahili navigasyon yok. Appconnect açıksa carplay ile telefon üzerindeki navigasyon programlarını telefon bağlı şekilde kullanabilirsiniz.
dahili navlı cihaz istiyorsanız sonu 846 874 866 ile biten MST2 cihazlardan birini ya da harman discover pro mib 2 ya da mib 2.5 takmalısınınız.

hayalete yansıması içinde hayalet ekranın parça kodu sonu 791 791A 791B olmalı 790 lı ise desteklemez ayrıca mib ünitesi ile hayalet ekranı fiber optik most kablo bağlayıp kodlamanız gerekli.

@CemK 2019 highline golfüm var 840c ünite takılı navigasyon yüklenebilir mi ve hayalete yansıtabilirmi her yerde farklı şeyler yazılmış tam Bi sonuca varamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
@kralmali açıklamış dogrusunu, 840C de navigasyon olur gibi bi bilgi yazılmışsa yanlış, sadece AppConnect ile telefon bagli iken kendi ekranina yansitir.

864 866 874 cihazlarda var Navigasyon, yada Harman.
Hayalet ise aynen kralmalinin dedigi gibi stok gelen ise zaten Navigasyon uyumlu değildir.

Geri
Üst Alt