Golf 7 10" Ekran + ön/arka kamera

haktan132

Yeni Üye
İsim
Haktan
Araç
Golf 7 Bluemotion Comfortline DSG
Merhaba arkadaşlar forumda da yeniyim golf dünyasında da. Örnek olması açısından bugün taktırdığım ekran ve kamera sisteminden kısaca bahsedeceğim. Öncelikle fiyat 8500 TL'ye mal oldu Ankara'da GND Garage'da yaptırdım. 2-3 saat içinde kurulum yapıp verdiler. Kontroller araçla direksiyonla vs tam uyumlu. Önceki orijinal araçta gördüğünüz tüm seçenekler burada da var. Marka/model bilgisini ayrıca yazacağımki düşünen arkadaşlar fiyatları vs kontrol edebilsinler. 4 gb ram'li carplay destekli bir cihaz taktırdım. Hem arkada hem önde park kameraları, torpido içerisinde 2 adet usb bağlantı bir de şoför baş üstünde minik bir mikrofon takıldı. Dokunmatik kontrolleri çok rahat çalışıyor. Her türlü uygulamayı zaten yükleyebiliyorsunuz. Merak ettiğiniz bişey olursa cevaplayabilirim. Aracın modelinden bağımsız çok farklı bir hava kattı bilginiz olsun.

41aa5001-1d66-4da5-bde3-ada4359f0e58.jpg

Ön Kamera
182f760b-2b8b-477c-8a63-22390fd37bce.jpg

Arka Kamera
7b0954b3-95de-4602-9915-12ec7e70bd85.jpg

Bu da kankim İsmail
15789239-bec6-489d-b681-ec42957be0e5.jpg

Öncelikle Hayırlı olsun hocam. GND İstanbul dan bende aracıma Comwagen 4+32 GB 9' Kablosuz Carplay+ Android auto özellikli cihaz almış montajını da kendim yapmıştım. Üründen de son derece memnun kaldığımı ifade etmek isterim.
Güzel Günlerde Kullanmanız dileğiyle.

Öncelikle Hayırlı olsun hocam. GND İstanbul dan bende aracıma Comwagen 4+32 GB 9' Kablosuz Carplay+ Android auto özellikli cihaz almış montajını da kendim yapmıştım. Üründen de son derece memnun kaldığımı ifade etmek isterim.
Güzel Günlerde Kullanmanız dileğiyle.
Çok teşekkür ederim ürün gerçekten güzel ben de çok memnun kaldım. Carplayi kullandıktan sonra diğer özellikleri kullanmıyorum bile nerdeyse

Bu arada takılan ürünün marka modeli
236BD694-B5E9-4047-AD99-DBEE47712087.jpeg7FB3E14F-A49B-43FC-88BB-61ECFE28A425.jpeg

Guzel ve şık gorunuyor, orijinal olmayip begendigim nadir ekranlardan

Şöyle bi ürün sanmıştım. Ama yinede güzel durmuş. Tek sıkıntısı çamurlu ıslak tozlu zeminlerde kir birikmesi olabilir
33007176-493F-4420-A84F-74F86C88E980.png

bende ön kamerada bunu tercih ederim.daha orjinal gibi duruyor.

Aracın park sensörleri ses olarak çalışmaya devam ediyor mu?
Arıza ekranı, ort. yakıt, yakıt aldıktan sonra ort. yakıt, vs gibi orijinal ekranda bulunan bilgilendirme ekranlarını görüntüleyebiliyor muyuz?

Hayırlı olsun. Mirror link özelliğinde kopmalar oluyor mu deneme yapabildiniz mi hiç?

Aracın park sensörleri ses olarak çalışmaya devam ediyor mu?
Arıza ekranı, ort. yakıt, yakıt aldıktan sonra ort. yakıt, vs gibi orijinal ekranda bulunan bilgilendirme ekranlarını görüntüleyebiliyor muyuz?
Araçta sonradan takılan park sensörü vardı comf. olduğu için orijinalinde park sensörü yok. Bu ekranı ve kameraları taktıktan sonra da aynı şekilde çalışıyor. Hem sensörlü hem kameralı park yapıyorum ikisi aynı anda aktif. Orijinal park sensörü varsa ne olur onu bilmiyorum.

Hayırlı olsun. Mirror link özelliğinde kopmalar oluyor mu deneme yapabildiniz mi hiç?
Carplay’de kopma yaşamadım hiç sorunsuz çalışıyor. Mirror yapıp ekran yansıttığımda iphone’dan kabloyla kopmalar oluyor kullandığım kabloyla da ilgili olabilir ama hareket ettikçe arada görüntü gidip geliyor. Kablosuz görüntü yansıttığımda kopma yok ama görüntü kablodaki gibi akıcı değil. Zaten bu özellikleri hiç kullanmıyorum carplay kontağı açtığım anda 5-10 saniye içinde bağlanmış oluyor. Carplay varken diğer özellikleri aramıyorsunuz hiç

Geri
Üst Alt