Selamlar aracın koltuğu yandı ne yapılabilir.

rager007

Katılımcı Üye

İsim
recep
Araç
Golf 7 TDİ Highline manuel
Selam hayırlı günler. Ankara'da ikamet eden üst komşu abim çakmak söndü diye düşünüüp yan koltuğa koydu pürmüz tip çakmağı. araçtan indi kısa bir işi halledip geldiğinde koltuğun tutuştuğunu gördü eli ile söndürmeye çalışırken çok ciddi derecede eli yandı o esnada su yangın tüpü vs.. akıl edemedi yanan kumaş eline yapıştı.
Skoda Octavia araç ankara'da iç süngerini dış kumaşını yenileyecek firma arıyoruz. Koltuk resmini atıyorum. Aklınızda olsun petrol türevi yanan ne olursa elinizle müdahale etmeyin. Allahtan işi kısa sürdü tekrar döndü araca.. 3d6afa95-c5ad-49a8-8aa7-3c09792a7cab.jpgeed2ad40-9ffd-4345-a1b1-ab0c3c3c2fca.jpg

Selam hayırlı günler. Ankara'da ikamet eden üst komşu abim çakmak söndü diye düşünüüp yan koltuğa koydu pürmüz tip çakmağı. araçtan indi kısa bir işi halledip geldiğinde koltuğun tutuştuğunu gördü eli ile söndürmeye çalışırken çok ciddi derecede eli yandı o esnada su yangın tüpü vs.. akıl edemedi yanan kumaş eline yapıştı.
Skoda Octavia araç ankara'da iç süngerini dış kumaşını yenileyecek firma arıyoruz. Koltuk resmini atıyorum. Aklınızda olsun petrol türevi yanan ne olursa elinizle müdahale etmeyin. Allahtan işi kısa sürdü tekrar döndü araca.. Ekli dosyayı görüntüle 63915Ekli dosyayı görüntüle 63916
Geçmiş olsun öncelikle. Çıkma koltuk bulabiliriz diye düşünüyorum. Birkaç kişiye sordum dönüş bekliyorum.

Sağolun o aşamada sanırım araç komple yanacak diye kendini riske attı el ve parmakları paylaşmadım çok kötü maalesef,

Sürücü tarafı da kronik bu araçlarda, iki tarafınki değişecek koltuk döşeme işi yapanlar var, iç süngeri onarıp yakın bir kumaşla ikisini onarsa daha uygun olabilir. Şablon için eski kumaş lazım o yanık, Orjinal kılıfı bulmakta zor sanırım. Komple koltuk çok pahalı kasko karşılar mı derken sıkıntılı bir süreç cumartesi bu işi yapanları çıkmacıları ziyaret edeceğiz bakalım paylaşırım..
Teşekkürler ilgi alakanıza..

Sigara sağlığa maddi manevi her türlü zararlı..

Sağolun o aşamada sanırım araç komple yanacak diye kendini riske attı el ve parmakları paylaşmadım çok kötü maalesef,

Sürücü tarafı da kronik bu araçlarda, iki tarafınki değişecek koltuk döşeme işi yapanlar var, iç süngeri onarıp yakın bir kumaşla ikisini onarsa daha uygun olabilir. Şablon için eski kumaş lazım o yanık, Orjinal kılıfı bulmakta zor sanırım. Komple koltuk çok pahalı kasko karşılar mı derken sıkıntılı bir süreç cumartesi bu işi yapanları çıkmacıları ziyaret edeceğiz bakalım paylaşırım..
Teşekkürler ilgi alakanıza..

Sigara sağlığa maddi manevi her türlü zararlı..
Merhaba kasko poliçesini detaylı okumakta fayda var. Benim kaskoda şöyle birşey buldum ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum.

SİGARA VE BENZERİ MADDE ZARARLARI
Taşıtta sigara benzeri maddelerin teması ile meydana gelen zararlar teminata dahil edilmiştir.

Skoda Octavia araç ankara'da iç süngerini dış kumaşını yenileyecek firma arıyoruz. Koltuk resmini atıyorum. Aklınızda olsun petrol türevi yanan ne olursa elinizle müdahale etmeyin. Allahtan işi kısa sürdü tekrar döndü araca.. Ekli dosyayı görüntüle 63915Ekli dosyayı görüntüle 63916

Çok geçmiş olsun...

Bulunduğunuz ilde çok iyi oto döşemeciler var kısa zaman içersinde halledebilirler...

Suni deri kesinlikle önermem. Kışın soğuk yazın terli. Daha ucuz olsa dahi kullanılmamalı. Çabuk lekelenir, çabuk aşınır.
Orijinal deri ise aşırı maliyetli olacaktır.
Tamamı değil de kenar kısımları suni deri olabilir hocam. Hem belirttiğiniz olumsuzluklar yaşanmaz hem de şık bir görüntü olur.

Geri
Üst Alt