Golf 8 impression apple carplay bağlantı sorunu

emin16

Yeni Üye
İsim
emin
Araç
golf 8
Arkdaşlar merhaba. 2022 yılı sonunda golf8 aracımı aldım fakat ara ara carplayde bağlantı sorunu yaşıyorum. Benzer problemi daha önce yaşayan oldu mu?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-02-06 213446.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-06 213446.png
    226.2 KB · Görüntüleme: 59

merhaba; kesinlikle orjinal kablo ile deneyiniz. ve orjinalse bile kablonuzun zarar görmediğine emin olun.

Upvote 0
Kendi orjinal kablosu hatta hiç kullanmadığım kablo. Sanki aracı çalıştırmadan kabloyu taktığımda yaşanıyor gibi geldi. Tekrar denicem. Birkaç kere daha yaşanırsa servise gidicem. Son durumu tekrar yazarım

Upvote 0
Merhaba, telefon uygulama izin ayarlarinda kilidi acmadan baglanma gibi bir secenek vardi. Kabloyu bagladiktan sonra telefon kilidini acmayi denediniz mi?

Upvote 0
Merhaba, telefon uygulama izin ayarlarinda kilidi acmadan baglanma gibi bir secenek vardi. Kabloyu bagladiktan sonra telefon kilidini acmayi denediniz mi?
O seçenek aktif. Zaten normalde de kilidi açmadan çalışıyor. Bir kaç kez karşılaştım sadece bu durumla.

Upvote 0
2022 Golf 8 RLine aracımda Carplay ile ilgili ekteki fotoğrafta bulunan sorunu yaşadım. Reset ile düzeldi. Ek olarak orijinal Apple kablosu kullanmama rağmen bazen telefonu tanımıyor ve Carplay bağlanmıyor. Kabloyu sök tak yapınca bağlanıyor. Fabrika çıkışlı 1766 software sürümü yüklü durumda. Acaba bu durumları yaşayıp sorunu çözülen var mıdır?

Ekli dosyalar

• 2022 Golf 8 Carplay sorunu.jpeg
    2022 Golf 8 Carplay sorunu.jpeg
    88.3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Upvote 0
herşey tamam da hala apple carplay e kablo ile bağlanmak nedir arkadaş.. Sürüş sırasında kablo tak bağlantıyı sağla falan.. Bunu nasıl düşünemiyorlar anlamıyorm. Bence aracımdaki en sinir bozucu şey bu.

Upvote 0
2022 Golf 8 RLine aracımda Carplay ile ilgili ekteki fotoğrafta bulunan sorunu yaşadım. Reset ile düzeldi. Ek olarak orijinal Apple kablosu kullanmama rağmen bazen telefonu tanımıyor ve Carplay bağlanmıyor. Kabloyu sök tak yapınca bağlanıyor. Fabrika çıkışlı 1766 software sürümü yüklü durumda. Acaba bu durumları yaşayıp sorunu çözülen var mıdır?
Hocam merhaba, reset dediğiniz fabrika ayarlarına geri dönmek mi?

Upvote 0
Arkdaşlar merhaba. 2022 yılı sonunda golf8 aracımı aldım fakat ara ara carplayde bağlantı sorunu yaşıyorum. Benzer problemi daha önce yaşayan oldu mu?
Aynı problemi yeni aldığım samsung s23 ile yaşıyorum, önceki telefonda bir sorun olmadan baglanirdim

Upvote 0
herşey tamam da hala apple carplay e kablo ile bağlanmak nedir arkadaş.. Sürüş sırasında kablo tak bağlantıyı sağla falan.. Bunu nasıl düşünemiyorlar anlamıyorm. Bence aracımdaki en sinir bozucu şey bu.
çok haklısınız bir milyon yakın para ver sonra telefonu bağlamak için kablo ile uğraş vw golf bu durumu hiç yakıştıramıyorum.

Upvote 0
Sorunlar eglence unitesindeki devrim nitelikli yapilan ama fiyasko cikan yazilim ile ilgili. Kac guncelleme yaptilar hala sorunlu. Temel zayif olunca sonra duzelmiyor

Upvote 0

Merhabalar,

Aracım ara sıra park fonksiyonu hizmet dışı uyarısı veriyor, ön-arka park sensörleri ve kamera çalışmıyor. Kontak kapatıp açtıktan sonra düzeliyor.

Nisan ayında multimedya sürümü serviste 1766'dan 1776'ya yükseltildi. Bu sorunu yaşayıp çözüme kavuşan var mıdır?

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Park fonksiyonu hizmet dışı.jpeg
    Park fonksiyonu hizmet dışı.jpeg
    120.6 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Upvote 0

Geri
Üst Alt