Çift korna çalışıyor mu?

İsim
Osman
Araç
Golf
Merhaba arkadaşlar,2016 higline golf aracın tamponu sökuldugunde sağda ve solda 2 ayri korna olduğunu farkettim fakat bende sadece sol taraftaki çalışıyor acaba herkeste böyle mi yoksa benim sağdaki korna arizali mi? Ben çift calisiyor diye biliyorum

Ekli dosyalar

• 13D979CD-F309-43EB-B726-8E8B638CAC4E.jpeg
    13D979CD-F309-43EB-B726-8E8B638CAC4E.jpeg
    62.7 KB · Görüntüleme: 42

Bende de bakıma gittiğimde kornanın birinin fişi çıkık dedi usta yerine taktı ama çalışıyor mu hiç bakmadım

ince ve kalın çift korna çalışıyor hocam, dıt ve dat şeklinde.

biri bozulduğu zaman zaten seste bir gariplik oluyor. kalın ve ince korna diye geçer
Evet bende oyle biliyorum ama kardeimin troc a baktk onda da tek calisiyor enteresan

Mesela impr. Golf 8 de tek R line de çift korna var. Bende çok şaşırdım ilk görünce ama impr. da kornadan bile kaçmışlar

Benim kalın bozulmuştu. anlamamak mümkün değil çıkan sesten bozulduğunu. Scooter kornasına döndü. Yani ikisi de çalışıyor normalde. Servis sadece söküp takmaya 400₺ civarında para istedi korna teki de 1000küsür tl idi. Arkadaşıma parça dahil 200₺ ye taktırdım ama orjinal değil sesi neredeyse aynısı fazla fark yok memnunum.

Mesela impr. Golf 8 de tek R line de çift korna var. Bende çok şaşırdım ilk görünce ama impr. da kornadan bile kaçmışlar

İmpressiondan çok şey çalmışlar:) kornayı hiç düşünmemiştim şimdi kafama takıldı:) servise gidince alayım...

Benimde 2017 den beri teki bozuk çalmıyor servis farketmişti o zamanki parayla bile çok gelmişti hadi dedim ikiside bozulsunda öyle değiştiririz hala bozulmadı tek korna devam

Golf 8 İmp. kornası çok çirkin bir tonda, değiştiren olursa bizimle paylaşabilir m?i :)

Geri
Üst Alt