Golf 8 Aracın anahtarsız uyanması

modellof23

Yeni Üye
İsim
Eren
Arkadaşlar merhaba, golf 8 life pakette keyless özelliği aktif iken aracımı kapı kolundan kilitliyorum. Bir süre sonra araca anahtarsız yaklaşıp kapı kolundan kilitleri açmak istediğim zaman araç uyanıyor yani iç gösterge panel ışığı ve ön konsol gösterge panelindeki ışıklar yanıyor ve anahtar olmadığı için haliyle açılmıyor. Daha sonra tüm ışıklar sönüyor ve gösterge panelindeki radyo düğmelerinin ışıkları açık kalıyor ve sönmüyor. Sizce araca anahtarsız yaklaşıp bu şekilde aracın uyanması ve tepki vermesi normal mi ? ya da bu bir özellik mi yoksa yazılım hatası mıdır?

Merhabalar, anahtari cebime atip gun boyunca hic cikarmadigim icin 2-3 kez sabah anahtari almayi unuttugumda kapi koluna elimi atip afalladigim olmustu. O anda arac algilamadi heralde diye dusunerek birkac kez elimi atip denedigim olmustu. İceriden bir isik veya hareket gormedim. Ama yarin tekrar deneyip buradan bilgi vereyim.

@Mustafabh sağolasın bilgi için...

Bende sonrada bu uygulamayı yapacağım için buna dikkat edeceğim...

Upvote 0

Merhabalar, bugun sabah tekrar denedim herhangi bir tepki vermedi yine. Servis eger sizdeki duruma normal der ise video cekip gonderebilirim de ornek olmasi adina.

Upvote 0
Merhabalar, bugun sabah tekrar denedim herhangi bir tepki vermedi yine. Servis eger sizdeki duruma normal der ise video cekip gonderebilirim de ornek olmasi adina.
Valla çok sevinirim mustafa bey ben de çünkü video çekecem durumu netleştirmis olurum

Upvote 0
Teknik olarak anahtar yok ise araba uyanmaz. isterseniz camı kırın isterseniz aracı yerinden sallayın.

Upvote 0
Keyless vw de çok kötü. Yağmur kar nemde açmaz. Aklına eser yaklaşınca otomatik açar. Ford anahtarsız 4 yıl kullandım bi kere tık dememişti.

Upvote 0
10 Yıla yakın 2013 Golf7 aracımda Keyless kullandım, Golf8 de de kullanıyorum, sorun yok. Biraz kısmet işi maalesef.

Upvote 0
hem şirket hem de kendi aracımda denedim anahtar aracın range mesafesi dışında olduğunda hiçbir şekilde belirttiğiniz durum oluşmadı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt