Golf lifedan style geçilir mi?

@agrones12
Life paketin koltuklarının kumaşı kalitesiz, yanal destekleri iyi değil, açıkçası bu donanımda koltuklar vasattan öteye gidemiyor. Style donanımdaki comfort koltukların kumaşın kalitesi bakımından, yanal destekler bakımından tartışılmaz,

Life pakette (reflektörlü led basic) farlar mevcuttur., Style paketteki farkların tek alâmeti harikası sadece led sinyalli olmasından ibaret değildir,

Style paketteki bu farlar —>Led Performance far diye geçer ve bu farların esas alâmeti mercekli led olmasıdır, bu sayede gerek estetik görünüm bakımından ve en önemlisi de aydınlatma performansı life paketin farı ile gece sürüşlerinde arada ciddi anlamda aydınlatma farkı vardır. İlaveten bu farlarda (life paket farında olmayan) statik viraj farları ve kötü hava koşullları aydınlatması mevcuttur,

%65 karartılmış arka ve yan camlar

30 renkli ambiyans aydınlatma (Life paket 10 renk)

Panaromik açılır cam tavan; sırf bu opsiyonu almak istediğinizde fiyatı (vergiler dahil) 43.000 tl. fiyatı var,

Side Assist - Kör nokta uyarı sistemi; istanbul gibi büyük şehirlerde oldukça işe yarar bir özellik, ayrıca kör nokta uyarı sistemi ile birlikte (arka trafik uyarısı özelliği) birlikte geliyor., arka trafik uyarısı —> dikey park yerinden çıkarken aracın arka tamponlardaki 2 adet radar sayesinde aracın arka tarafını tarıyor ve geri geri çıkarken sürücünün göremediği alanlarda olabilecek yaya, bisikletli veya gelen araçları tarayarak sürücüyü uyarıyor, sürücü halaa farkına varmazsa fren yapıyor.

70 bin tl. fark verip 10 bin km ‘de Style paket alır mıydım..? eğer araç temizse, kusuru/belası falan yoksa düşünmeden hemen alırdım.
Aydınlattığınız için çok teşekkürler koltuk konusunda cidden beklentimin altıında önceden golf 7.5 comfortline aracımız vardı 7.5 un koltukları tartışmasız life paketten iyi diyebilirim. Farlar arasında bu kadar fark olduğunu bilmiyodum tekrardan sağolun.

Adam takasa girse çok güzel olurdu. Satıp alabilir misiniz bilmiyorum biraz zahmetli olur ama kesinlikle geçin bence de.

Life kullanıcısı olarak bence değmez. R donanıma geçseniz hani belki, 1.5'e geçseniz yine belki. Ama küçük farklar için ben o parayı vermezdim. Hayatınızda çok bir şey değişmeyecek. Bu yukarıda bahsi geçen özelliklerin bir çoğu yakında retrofiti çıkar, o zaman bakar oynarsınız. Bu arada Life a zamanla alışıyorsunuz...

Hocam sıfır nasıl aldınız. Hiç bir yerde yok. Ayrıca şuan siz kendi aracınızı nasıl satacaksınız. Piyasa öldü kimse araba almıyor. Herkes o kadar parayı vereceğime ev alırım kafasında. Bence haklılarda🤷‍♂️
Bu arada style aracım olsa lifle fiyat farkını 150 bin tl olacak şekilde tutarım ben size 70 bin tl farkla kim saracak style aracı buda farklı bir soru :)

Son düzenleme:
Burda tek fark cam tavan ciddi anlamda araca premiumluk ve ferahlik katiyo.satarkende 1-0 ondesin.tr de cam tavan muhabbeti cok onemli bi detay. diger gerisi cokta muhim degil. İq farmis. Ya led farlar zaten gayet guzel aydinlatiyo.jjantlar life janti kesinlikle style jantindan daha guzel. Hele belmont jantlar cok kotu.ventura jant idare eder. koltuk dosemesi farkli. Style paketteki koltuklar asla golf 7 comfort koltugu kadar iyi degil. Bazi arkadaslar yanal destek falan demiste ben sekil semal konfor olarak bi fark goremedim. Baldir destegi olmadiktan sonra hepsi ayni bana gore.arka difuzor yakinda gelir retrofit urunler 2-3 bin tl ye.km ler ayni olsaydi 70 bin lira bisey degil gec derdim. Dandik scooter parasi bile degil artik . 10bin km benim icin sorun degil dersen gecilir ben olsam cam tavan icin gecerdim

Son düzenleme:
araba değiştirmek bütçe meselesi birde alacağınız araba vw ise şans meselesi derim. life dan style geçmek değilde Rline geçmek daha mantıklı olurdu. aylardır bende bayilerden rline arıyorum bulamadım sanki almanyada üretilen arabalardan ülkemize hiç gelmiyor

Değer geç hemen 100 bin fark olmadan

Hocam sıfır nasıl aldınız. Hiç bir yerde yok. Ayrıca şuan siz kendi aracınızı nasıl satacaksınız. Piyasa öldü kimse araba almıyor. Herkes o kadar parayı vereceğime ev alırım kafasında. Bence haklılarda🤷‍♂️
Bu arada style aracım olsa lifle fiyat farkını 150 bin tl olacak şekilde tutarım ben size 70 bin tl farkla kim saracak style aracı buda farklı bir soru
Yatırım amaçlı alıp hiç kullanmamış birisinden bulduk aracı bayiden alıp evinin garajına kapatmıştı aracı ev almak için satıyodu bizde alalım dedik yoksa dediğiniz gibi bayilerde araç yok.

Ev almak için 1,61 den kredi cekmek yerine bayiden sıfır golf alıp , bekleyip bankadan cekilecek kredinin faizini sıfırlatan taktik/mantık/öngörüyü tebrik etmek lazım.

Bu sistemi herkes uygulamalı.

Araç satışında full helal sebeb
"Ev almak için satıyorum."

golftutkusu.com bir forumdan ötesi

Bu arada style aracım olsa lifle fiyat farkını 150 bin tl olacak şekilde tutarım ben size 70 bin tl farkla kim saracak style aracı buda farklı bir soru :)
Piyasa olumu😅15 gun arac aradim. Ekledgim 30 aracin 25 i satildi bi hafta icinde nerdeyse. Sadece abartili fiyattakiler duruyo

Piyasa 100-300 bin arası çok hızlı. 400-700 arası ölü gibi biraz 800 ve üzeri 1 milyonlar 2 milyonlar yine hızlı baya bi araç satılıyo şu aralar karman çorman oldu ama yine. Tabi benim gözlemim bu.

Geri
Üst Alt