Aracımda pek çok hata çıkıyor

Güray_1982

Yeni Üye
İsim
Güray
Araç
Polo
Iyi aksamlar aracim polo 1.4 dizel 2014 model bugun yolda giderken birden kadranlar selamlama yapar gibi yapti kapandi acildi motor ariza isigi ve airbeg isiklari yandi sondu ondan sonra silecek hatası veriyor, silecek tam çalışmıyor soğutma suyunu kontrol suyu kontrol edin diyor. Sinyaller çalışmıyor, 4 lüler çalışmıyor, korna, kapıyı kilitleme gibi şeyler şuanda aktif değil aracım ne gibi arıza verdi bilen varmi yardımcı olurmusunuz

Teşekkür ederim akuye baktılar Akude bir problem bulamadılar araç sanayide arızayı bulamadılar yarın detaylı bakicaklar
Aracı sanayiden çekin.
Kurcalatmayın. Ellettirmeyin.

Bu hataların hepsi kesin olarak bitmek üzere olan akü kaynaklı

2014 model aracınızda akü fabrikasyonmu ? Yada en son ne zaman değisti

Ayrıca Aracta start stop var mı ?

BCM arızası gibi duruyor. Giden araç bu şekilde kesintiye uğramaz aküyü söküp gezseniz bile çalışırken araç kesmez.

BCM arızası gibi duruyor. Giden araç bu şekilde kesintiye uğramaz aküyü söküp gezseniz bile çalışırken araç kesmez.
Yukarıda yazdıgım açıklamayı geri cekicem evet.
Araç giderken bu arızaları vermesi???

Dediginiz gibi !!

Bcm ihtimali dediniz haklısınız

2005 fabia aracimda basima gelen olayi hatirlatti bana. Sene 2012 civari olmasi lazim yolda giderken birsuru uyari lambasi ile birlikte direksiyon sertlesmesi ve bu durumun gidip geliyor olmasi.

Araci bir benzinlige cekip kontrol ettim ama anormal bir durum goremedim. Yakinlardaki bir elektrikci gelip sorunumu cozmustu. Aku tarafinda bir kablo idi ama net hatirlamiyorum, kablolardan birisi isinip erimis ve gorunmeyen yerden incelmis. Emaneten kabloyu degistirmisti neyse ki sanayiye kadar gidebilmistim.
Bir kontrol edilebilir.

2014 bcm kronik arizali bir model yili. Online yapip yeni parametre ile sorunu cozebiliriz. Ya da 2017 modelin bcmsi takilabilir. Aracta hicbir gizli ozellik acmasi yapmayin. Stop kodlama, kilitkerken korna, amerikan park gibi.

Geri
Üst Alt