Golf 7 orjinal anahtar aracı tanımıyor

Gokfc38

Üye
İsim
Mevlüt
Araç
Golf 7
herkese merhabalar aracım 2014 model 1.6 tdı golf aracım orjinal anahtarını hiçbirşekilde tanımıyor ne aracı açıyor ne aracı çalıştırıyor ama kontağı çeviriyor anahtar diğer çakma anahtar (muhtemelen sonradan yapılma anahtar ) aracı çalıştırıyor fakat pili olmasına rağmen arabanın dibine kadar geliyorum 10 kere açmaya çalışıyorum anca açılıyor araba kumandadamı problem var araçtamı anlayamadım sıfır pil olmasına rağmen ne aracı adamakıllı kilitleyebiliyorum nede açabiliyorum daha öncesinde böyle bir sorun yoktu pili azalmaya başladıktan sonra bu problemleri yaşadım ve bidaha düzelmedi

Mrehaba, pilin azalması bitmesi durumunda ve pil değişiminde frekans kayması olabiliyor. benim aracımda da başıma geldi. Vag com ile yeniden uzaktan kumandasını kodladım düzeldi.

Fakat arkadaşımın aracında benzer sorun oldu fakat ondaki fark, anahtarı kontağa takınca immobilizer yanıp yanıp sönüyordu göstergede, ondaki sorun kumandadan çıktı. Yeni kumandaya immobilezer aktarıldı uzaktan kumandası kodlandı sorun düzeldi.

Tavsiyem pili yeniden yeni tarihli pille değiştirmeniz. (pillerinde gıda maddesi gibi bi son kullanım tarihi vardır, bu yüzden güncel üretim bir pil takın, yassı pil diye geçen para pillerin ambalajında sağ tarafında yazar genelde üretim yılı)

sorun düzelmezse vag com ile kodlamayı deneyin.
bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa anahtarın elektronik devresinde sorun olabilir.

Upvote 0
Mrehaba, pilin azalması bitmesi durumunda ve pil değişiminde frekans kayması olabiliyor. benim aracımda da başıma geldi. Vag com ile yeniden uzaktan kumandasını kodladım düzeldi.

Fakat arkadaşımın aracında benzer sorun oldu fakat ondaki fark, anahtarı kontağa takınca immobilizer yanıp yanıp sönüyordu göstergede, ondaki sorun kumandadan çıktı. Yeni kumandaya immobilezer aktarıldı uzaktan kumandası kodlandı sorun düzeldi.

Tavsiyem pili yeniden yeni tarihli pille değiştirmeniz. (pillerinde gıda maddesi gibi bi son kullanım tarihi vardır, bu yüzden güncel üretim bir pil takın, yassı pil diye geçen para pillerin ambalajında sağ tarafında yazar genelde üretim yılı)

sorun düzelmezse vag com ile kodlamayı deneyin.
bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa anahtarın elektronik devresinde sorun olabilir.
cevabınız için teşekkürler vagcom olmadan frekans ayarını düzeltebiliceğimiz başka yol varmıydı vagcom kablom yok malesef

Upvote 0
cevabınız için teşekkürler vagcom olmadan frekans ayarını düzeltebiliceğimiz başka yol varmıydı vagcom kablom yok malesef
Maalesef uzun basma vs yöntemlerde denedi anahtarcı olmadı. olmayınca vag com elimde mevcuttu onunla hallettim. Bulunduğunuz ilde vag com olan bir arkadaş varsa forumdan yardımcı olur diye düşünüyorum. umarın sorununuz çözülür kısa sürede.

Upvote 0
Anahtarı kontağa takıp kilit açma veya kapatma tuşuydu yalnız hatırlamıyorsam, bu tuşlardan birine 5-10 saniye basılı tutup deneyin

Upvote 0
Arac bir şekilde anahtarda sorun yoksa unutuyor. Basimdan geçti delphi, autocom ya da en kolayı vcds ile anahtarlar silinip yeniden tanıtılacak. Basimdan geçti. Adaptasyon denemissiniz olmamış.

Upvote 0
Golf 7 de immo anahtar adaptasyonu tek fonksiyona aktarıldı. Sorununuzun bitiş noktası anahtarcıdır.

Upvote 0
Merhabalar 2016 Passat highle aracım var . Benzer sorun benim de başıma geldi . Pili bitti anahtarın daha sonra pil değiştirdim ama anahtar algılanmadı diye uyarı veriyor sürekli . Bu arada anahtar Orjinal . Yedek anahtar ile çalışıyor bir problem yok ama normal anahtarı ile çalışmıyor. Vcds ile nasıl kodlama yapılıyor anahtar için bilgisi olan var mı acaba

Upvote 0
Merhabalar 2016 Passat highle aracım var . Benzer sorun benim de başıma geldi . Pili bitti anahtarın daha sonra pil değiştirdim ama anahtar algılanmadı diye uyarı veriyor sürekli . Bu arada anahtar Orjinal . Yedek anahtar ile çalışıyor bir problem yok ama normal anahtarı ile çalışmıyor. Vcds ile nasıl kodlama yapılıyor anahtar için bilgisi olan var mı acaba
2016 da keyless vcds te maalesef olmaz. Odis e ihtiyacınız var ya da mecburen anahtarcı ya da servis

Upvote 0
Benzer durum golfte oldu. Anahtarı kapı kilidinden soktum, sağa çevirdim 5sn sola çevirdim 5sn sonra anahtar çalıştı

Upvote 0

Geri
Üst Alt