Golf 7 aracımı yetkili serviste R donanıma çevirmem mümkün mü?

MR7

Yeni Üye
İsim
Mertcan
Merhabalar, Golf 7’yi yetkili serviste R donanıma çevirmek istiyorum. Bu işlemi orijinal parçalarla serviste yaptırmak jant dahil sizce gerekli mi? Ve yapıyorlar mı? Bilgileriniz varsa öğrenebilir miyim?

Sanıyorum ki yetkili serviste,bir golf 7 parası daha harcarsınız :)
Şimdi görüştüm servisle, yalnızca makyajlı stop lambası ve jant değişimi yapabiliyorlarmış. Bence geri kalan parçaları dışarıda halledebilirim en önemlisi orijinal jant kullanmak diye düşünüyorum

Şimdi görüştüm servisle, yalnızca makyajlı stop lambası ve jant değişimi yapabiliyorlarmış. Bence geri kalan parçaları dışarıda halledebilirim en önemlisi orijinal jant kullanmak diye düşünüyorum
makyajlı stop lambası ne kadar dediler

Merhabalar, Golf 7’yi yetkili serviste R donanıma çevirmek istiyorum. Bu işlemi orijinal parçalarla serviste yaptırmak jant dahil sizce gerekli mi? Ve yapıyorlar mı? Bilgileriniz varsa öğrenebilir miyim?
Yetkilide sadece makyajlı stop mantıklı olacaktır. Onu da sadece oradan temin edin.
Jantlar çıkma orijinal alırsınız. Tamponları da yine yetkili servisten orijinal temin edebilirsiniz. Biraz pahalı tutacaktır tabi.
Far çıkma u led ya da çift u led alıp taktırabilirsiniz.
Egzoz yaptırmak fazla sorun olmayacaktır. Böylece dışarıdaki işiniz bitiyor.
İçerde sadece direksiyon da değişebilirsiniz.
Koltuklara girerseniz maliyet yine artar.

Bu sayılanlar 200 bin tl tutar en az orijinal olursa.

Bu masrafa girilir mi bence girilmez. Aracınızı satın orijinal R alın :)

geçen hafta yetkiliden 2014 higline araç için arka tampona 5500 tl fiyat vermişlerdi.Bu işlemleri dışarıda yapmak daha mantıklı olur sanki.
Ya da satıp aracı değiştirmek.

Yetkilide sadece makyajlı stop mantıklı olacaktır. Onu da sadece oradan temin edin.
Jantlar çıkma orijinal alırsınız. Tamponları da yine yetkili servisten orijinal temin edebilirsiniz. Biraz pahalı tutacaktır tabi.
Far çıkma u led ya da çift u led alıp taktırabilirsiniz.
Egzoz yaptırmak fazla sorun olmayacaktır. Böylece dışarıdaki işiniz bitiyor.
İçerde sadece direksiyon da değişebilirsiniz.
Koltuklara girerseniz maliyet yine artar.

Bu sayılanlar 200 bin tl tutar en az orijinal olursa.

Bu masrafa girilir mi bence girilmez. Aracınızı satın orijinal R alın :)
Max harcayabileceğim rakam 100 bin ₺. Aracımı satıp şuan için orijinal R almam mümkün görünmüyor. Çıkma jant bulamıyorum ne yazik ki

ben mart ayında sebring için fiyat almıştım 57 bin ₺ demişlerdi

Geri
Üst Alt