Sis farı onarımı yapilacak yerler

İsim
Atakan
Araç
Golf 5 1.4 TSI
Arkadaşlar iyi akşamlar,

Golf 5 aracimin farlarini photon led e cevirmistim. Gayet güzel bir sekilde kullandim fakat gecen temassizlik gibi bir sorun oluştu. Yanmaya calisiyor yaniyor sönüyor en son basarip yaniyordu :D simdi tamamen gitmis sağ sis farı. Dolayisiyla ariza ışığı yakiyor.

Tahminim kablolarin bi kontrolu gerekiyor ama siz değerli üstatlarimin bilgisine ihtiyacim var.

1. Bu sis fari kontrolu yapmak, onarmak basit bir islem midir yani sanayide ilk gördüğüm farcıya girebilir miyim? Yoksa daha da zarar verirler mi yani açıkçası bu ustalardan cekiniyorum ben.

2. Diğer sorum ise benim farcım ankarada, oraya geçene kadar alternatif olarak şu far arıza lambasını nerede ve nasil kapattirabilirim?

Maslak Atatürk oto sanayide önerebileceğiniz bir yer midir?

Şimdiden sağ olun keyifli forumlar...

Büyük ihtimalle ampülün ömrü bitti. Lastiği çevirin tam tur sis farının arkasında kapağı var. Ordan kapağı açıp ampulu değişin yeterli.

Tamamdir hocam dediginizi bir deneyeyim. Sağ olun

atölye semih var avrupa yakasında gidenlerin çoğu memnun. Bir göster istersen eğer basit bir şey ise belki ücret bile istemezler.

atölye semih var avrupa yakasında gidenlerin çoğu memnun. Bir göster istersen eğer basit bir şey ise belki ücret bile istemezler.
Sağ olasın hocam Atatürk oto sanayide mi biliyor musun? Yerini biliyorsan eğer oraya gideyim.

Sağ olasın hocam Atatürk oto sanayide mi biliyor musun? Yerini biliyorsan eğer oraya gideyim.
atatürk sanayi bu işin nirvanası sadece sis farı için gideceksen tampon sökülecek bilmemne diye senden 500 lira falan para isteyebilirler. tanıdığın var mı dersen var selamımı söyle elinde acil bir iş yoksa yardımcı olur. Motorinn Oktay usta Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 8. Sokak No:265 volkan dersin

Doğru soyluyorsun hocam tanidik olmayinca ne yaptiklari belli olmuyo guvenemiyoruz. Çok sağ olasin valla yakin bir zamanda ugrayacagim senin ustaya. Is bitince tekrar haber veririm buraya. Aleykum selam hocam bu arada.

atatürk sanayi bu işin nirvanası sadece sis farı için gideceksen tampon sökülecek bilmemne diye senden 500 lira falan para isteyebilirler. tanıdığın var mı dersen var selamımı söyle elinde acil bir iş yoksa yardımcı olur. Motorinn Oktay usta Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 8. Sokak No:265 volkan dersin
Hocam selamlar,

Senin önerdiğin Atatürk Oto Sanayi deki Oktay ustaya ugradim bugün. Selamini ilettim onun da aynı şekilde selamı var.

Gerçekten bu kadar güzel, kaliteli, nokta atışı bir tavsiyeye daha önce denk gelmemiştim. Ustamizin mükemmel bir insan olmasının yani sıra ilgisi, titizliği ve kusursuz müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinmiş bir şekilde yardımcı olması ne kadar kaliteli bir yer olduklarini gösteriyor.

Sis farı sorunumu aninda çözmelerini geçtim keyifli sohbeti de cok iyiydi. Ustelik sag olsun ucret bile istemedi.

Hocam size de teşekkür ediyorum böyle güzel bir tavsiye icin :)

Hocam selamlar,

Senin önerdiğin Atatürk Oto Sanayi deki Oktay ustaya ugradim bugün. Selamini ilettim onun da aynı şekilde selamı var.

Gerçekten bu kadar güzel, kaliteli, nokta atışı bir tavsiyeye daha önce denk gelmemiştim. Ustamizin mükemmel bir insan olmasının yani sıra ilgisi, titizliği ve kusursuz müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinmiş bir şekilde yardımcı olması ne kadar kaliteli bir yer olduklarini gösteriyor.

Sis farı sorunumu aninda çözmelerini geçtim keyifli sohbeti de cok iyiydi. Ustelik sag olsun ucret bile istemedi.

Hocam size de teşekkür ediyorum böyle güzel bir tavsiye icin :)
rica ederim önemli olan işini çözmek syg.

Geri
Üst Alt