Orijinal 18" Sebring Jant Arıyorum

MR7

Yeni Üye
İsim
Mertcan
Merhabalar, Golf 7 aracımı R donanıma çevirmek istiyorum. İstanbul’da ORİJİNAL Sebring jant bulabileceğim yerler var mıdır acaba?

Ülkede yok

Orjianl bulmak neredeyse imkansız, bulursanız da fiyatlar jant+lastik 20 bin üzeri olur muhtemelen.

Geçen hafta adanada olan vardi
17 orjinal sebring gun metal
Lastikler mishelin 2021 tarihli
14 bin dedi. Fiyat hiç düşmedi. İlan kalktı. İlan başlığı bulunmaz hint kumaşı dı:)

Peki replica olarak önerebileceğiniz bir yer var mı? Bu konularda biraz titizim orijinal olsa tercihimdir fakat sanırım bulmak oldukça zor. Arıcıoğlu Otomotiv hakkında ne düşünüyorsunuz acaba jant konusunda?

Hocam arıcıoğluyla benim pek iyi tecrübelerim yok malesef çok tavsiye etmem

Orjinalci iseniz en kusursuz replika dahi sizi memnun etmeyecek.. O yüzden hiç masraf yapmayın derim.

Aricioglu ile ilgili tecrübem yok, ancak avrupaya açılan yerli bir marka. Hem tasarlayıp hem üretiyorlar. Bu yüzden yurt içinde ve avrupada ticaret yapmak üzere gerekli izinleri ve güvenlik sertifikaları var. Zaten orjinal markalardan sonra en pahalı jantları aricioglu satıyor. Arceo isminde dünyada biliniyorlar.

Sabir ve sıkı takip sonucu orjinal çıkma iyi bir jant bulunacağını düşünüyorum.
5 ay hergun ilanlara bakarak alarm kurarak takip ettim. Fiyat gözetmeksizin 18 sebring orjinal ilan görmedim.

• Beğen
Tepkiler: MR7
İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim. Orijinale en yakın parçalar hatta orijinal parçalar kullanılarak aracımu R donanıma çevirmek istiyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir yer firma vs. var mı acaba?
Orjinalci iseniz en kusursuz replika dahi sizi memnun etmeyecek.. O yüzden hiç masraf yapmayın derim.

Aricioglu ile ilgili tecrübem yok, ancak avrupaya açılan yerli bir marka. Hem tasarlayıp hem üretiyorlar. Bu yüzden yurt içinde ve avrupada ticaret yapmak üzere gerekli izinleri ve güvenlik sertifikaları var. Zaten orjinal markalardan sonra en pahalı jantları aricioglu satıyor. Arceo isminde dünyada biliniyorlar.

Sabir ve sıkı takip sonucu orjinal çıkma iyi bir jant bulunacağını düşünüyorum.
5 ay hergun ilanlara bakarak alarm kurarak takip ettim. Fiyat gözetmeksizin 18 sebring orjinal ilan görmediilginiz

Anahtar teslim r, Gtı değişim yapan işletmeler var. Bir iki telefon görüşmesi yaptigim da uçuk miktarlar istendi.

Hersey orjinal olsun derseniz İstanbulda ender elektronik bu işi iyi yapıyor belliki. Forumdaki konulardan öyle izlenim uyandı. Bizzat tecrübem olmadı. Herseyin orijinalini temin etme imkanlari varmis. Ancak baya tuzlu.
Istanbul için İlker garaj iyi yapıyor YouTube içerikleri ve yorumlar o yönde, tecrübem olmadı. Kaliteli taiwan ürünler, hassas işçilik var gibi yorumlari çok.

Ankarada komple değişim için mmpower dediler, BMW üzerine ama malzame bulmak ve iscilikleri ıyiymis. Vw de alıyorlar. Fiyatı cazip gelmediği için çalışmadım.
Ankarada boya işi varsa "profesyonel" isimli işletme tavsiye ederim. Tampon boyattim memnun kaldım.

Maddi olarak imkan varsa 48 saatte aracı istediğiniz hale getirebilirsiniz.
Kısıtlı bütçe ile orjinal toplamak baya zor. Çıkma ürün beklemek bulmak uyguna denk getirmek gerekiyor. Birazda sanayi çevreniz varsa aradığınıza daha rahat ulaşırsınız. Bizim yok ne yazık ki 😂

• Beğen
İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim. Orijinale en yakın parçalar hatta orijinal parçalar kullanılarak aracımu R donanıma çevirmek istiyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir yer firma vs. var mı acaba?
Hocam 150-200 bin tl bütceniz varsa kusursuz bir değişim olur. O kadar para verip retrofit yapmaya gerek varmı bence yok satılıp daha donanımlısı alınabilir.
Şuan discovery pro+hayalet ekran 40 bin tl, 18" jant lastik orjinal 20 bin tl üzeri, Orjinal far stop derseniz 20-25 bin tl civarı, R bodykit orjinal almaya kalkasanız tamponlar difüzör spoyler marşbiyel oda 25 bin tl üzeri tutar, Katlanır ayna, Acc, şerit takip, Park asistanı sürüş profili mod seçimi kodlama yazılım R direksiyonudu derken 150 yi geçer. Bence tayvan malı bodykit spor yay ve 2.el orjinal jant lastik takıp yola devam edin derim. Bu dönem zor bir dönem.

• Beğen
Hocam 150-200 bin tl bütceniz varsa kusursuz bir değişim olur. O kadar para verip retrofit yapmaya gerek varmı bence yok satılıp daha donanımlısı alınabilir.
Şuan discovery pro+hayalet ekran 40 bin tl, 18" jant lastik orjinal 20 bin tl üzeri, Orjinal far stop derseniz 20-25 bin tl civarı, R bodykit orjinal almaya kalkasanız tamponlar difüzör spoyler marşbiyel oda 25 bin tl üzeri tutar, Katlanır ayna, Acc, şerit takip, Park asistanı sürüş profili mod seçimi kodlama yazılım R direksiyonudu derken 150 yi geçer. Bence tayvan malı bodykit spor yay ve 2.el orjinal jant lastik takıp yola devam edin derim. Bu dönem zor bir dönem.
+1

Geri
Üst Alt