Katlanır ayna

Burakeao

Yeni Üye
İsim
Burak
Araç
Golf
Aracıma orjinal katlanır ayna aldım taktım. Geri viteste aşağı inip sağa döneceğine yukarı çıkıp sağa dönüyor. Nasıl düzelebilir ?

ayna kumandasını sağ taraf olacak şekilde ayarlayın ve aracı geri vitese takın, daha sonra aynanın ne şekilde inmesini istiyorsanız o şekilde aynayı ayarlayın, bunları yaptıktan sonra her geri vitese taktığınızda o ayarı hatırlayacaktır.

Upvote 0
ayna kumandasını sağ taraf olacak şekilde ayarlayın ve aracı geri vitese takın, daha sonra aynanın ne şekilde inmesini istiyorsanız o şekilde aynayı ayarlayın, bunları yaptıktan sonra her geri vitese taktığınızda o ayarı hatırlayacaktır.
Teşekkürler yarın deneyeceğim

Upvote 0
peki kodlama ?

Upvote 0
Aracıma orjinal katlanır ayna aldım taktım. Geri viteste aşağı inip sağa döneceğine yukarı çıkıp sağa dönüyor. Nasıl düzelebilir ?
Aynı durum vardı düzgün çalışan bir kod ile kodlanması lazım , aracınızın paketi nedir?

Upvote 0
Sorun bence de geri vitesteki ayna komumuyla ilgili @Skyline hocamın dediği gibi geri viteste uygun ayalama yapılırsa düzelir büyük ihtimal, benzer bir şey başıma gelmişti

Upvote 0

Geri
Üst Alt