Odis programı

Tulkas

Üye
İsim
Emre
Vcds için kullandığımız kabloyu Odis programı için de kullanabiliyor muyuz? Bugüne kadar hep vcds ile kodlamalar hata okumaları yaptım birde Odis denemek istiyorum, eğer vcds için kullandığımız kablo Odis için de uygunda güvenilir çalışan program varsa paylaşabilir misiniz?

Merak ediyor ve bu konulara ilgiliyseniz vas5054' ü kesinlikle alın derim.

Merak ediyor ve bu konulara ilgiliyseniz vas5054' ü kesinlikle alın derim.
Fiyatlarına göz attım pahalı bir kabloymuş hocam pek mantıklı gelmedi halihazırda vcds varken pahalı olduğundan dolayı
Merak ettiğim şey vcds de görünmeyip odis te görünen hatalar falan olabilir mi acaba? Odis bana daha profesyonel geliyor sanırım servisler de kullanıyor

Fiyatlarına göz attım pahalı bir kabloymuş hocam pek mantıklı gelmedi halihazırda vcds varken pahalı olduğundan dolayı
Merak ettiğim şey vcds de görünmeyip odis te görünen hatalar falan olabilir mi acaba? Odis bana daha profesyonel geliyor sanırım servisler de kullanıyor
Evet tabiiki odis' te vcds' den farklı hataları ve adaptasyon kanallarını görebilirsiniz. Ayrıca çok ince sorgulamalar yapabilir, aracınızın sağlık durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Örneğin bir oksijen sensörünü test ederken belirli bir aşamada odis sizden oksijen sensörünü multimetreye ölçmenizi ve sensörün ohm değerini uygulamaya girmenizi istiyor. Bu da aslında hem sizin optimum adaptasyon sağlamanıza hem de sensörün sağlık durumuna dair bilgi edinmenizi sağlar. Modüllerin flash güncellemesini yapabilirsiniz. Online kodlama yapabilirsiniz(online hesap edinirseniz..)

Odis ile vcds'nin yaptığı şeyleri yapabilirsin ama vcds ile odis'in yaptığı şeyleri yapamazsın malesef.

Aramızda odis cihazı/kablosu olan var mı? 2011 model Yeti için far ve sis farları hariç halojen ampulleri led ampullerle değiştirdiğimde arıza ışığı yakıyor. vag-com/vcds ile kodlama yerini bulamadım. Belki odis ile yapılabilir diye denemek istiyorum?

Geri
Üst Alt