2016 golf 7 aracım ile aranızdayım

hakansen

Üye
İsim
hakan
Merhabalar Ben Hakan yaşım 23

Ankarada sigortacılık yapıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyorum fakat yeni konu açıyorum. 1 senedir bindiğim 2016 1.6 tdi midline plus ile aranızdayım

Sigorta,kaza vb. Konularda fikir almak aklına takılan soruyu sormak isteyenlere her zaman yardımcı olabilirim.

Ekli dosyalar

• 08720B9C-BE3B-4257-8B4B-615CEA862516.jpeg
    08720B9C-BE3B-4257-8B4B-615CEA862516.jpeg
    141 KB · Görüntüleme: 86

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.
Forumda @mufayu Fatih hocamızla meslektaşmışsınız.
Bilmediğimiz detaylarda çok şey öğreniyoruz kendisinden. Yine sizden de öğreneceğimiz şeyler olacaktır.

hayırlı olsun hocam aracınız, keyifli forumlar

Merhabalar Ben Hakan yaşım 23

Ankarada sigortacılık yapıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyorum fakat yeni konu açıyorum. 1 senedir bindiğim 2016 1.6 tdi midline plus ile aranızdayım

Sigorta,kaza vb. Konularda fikir almak aklına takılan soruyu sormak isteyenlere her zaman yardımcı olabilirim.
Hoşgeldiniz hocam...

Sormak istediğim bir konu var avukat da araştırıyor sigortacı olarak bilirmisiniz bilmem fakat bilen varsa da yardımcı olursa sevinirim...

Seyir halinde giderken önümde ki araç sol seritte aniden yavasladi bende kurtarmaya calsitim fakat nafile arkadan çarptım...

Çarptigim araç sağa sinyal verdi ve ilk çıkıştan kaçtı gitti yakalayamadım plakasini alamadım

Suç bende aracım sigortalı kaskolu...

Tutanak tutuldu karakol da ifade falan araç 47 bin tl hasar kaydı ile servisten 2 ay sonra çıktı...

Kasko dan yapıldı sormak istediğim konu kasko dan değer kaybı alabilir miyim?

Bu kazayı kendim yapmış gibi yazsamda kuzenim yaptı kia stonic aracıyla hikayeyi yalın haliyle aktarmak istedim bu seneryoda kasko ya baş vurup değer kaybı alınabilir mi ben alınmaz die biliyorum kimi alırsin kimi alamazsın diyor uğraşmaya değer mi alınabilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla iyi forumlar...

Hoşgeldiniz hocam...

Sormak istediğim bir konu var avukat da araştırıyor sigortacı olarak bilirmisiniz bilmem fakat bilen varsa da yardımcı olursa sevinirim...

Seyir halinde giderken önümde ki araç sol seritte aniden yavasladi bende kurtarmaya calsitim fakat nafile arkadan çarptım...

Çarptigim araç sağa sinyal verdi ve ilk çıkıştan kaçtı gitti yakalayamadım plakasini alamadım

Suç bende aracım sigortalı kaskolu...

Tutanak tutuldu karakol da ifade falan araç 47 bin tl hasar kaydı ile servisten 2 ay sonra çıktı...

Kasko dan yapıldı sormak istediğim konu kasko dan değer kaybı alabilir miyim?

Bu kazayı kendim yapmış gibi yazsamda kuzenim yaptı kia stonic aracıyla hikayeyi yalın haliyle aktarmak istedim bu seneryoda kasko ya baş vurup değer kaybı alınabilir mi ben alınmaz die biliyorum kimi alırsin kimi alamazsın diyor uğraşmaya değer mi alınabilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla iyi forumlar...
Öncelikle hoşbuldum Kaskosunda değer kaybı klozu var ise alabilir diye bilgi sahibiyim fakat değer kaybı klozu yok ise alamaz

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.
Forumda @mufayu Fatih hocamızla meslektaşmışsınız.
Bilmediğimiz detaylarda çok şey öğreniyoruz kendisinden. Yine sizden de öğreneceğimiz şeyler olacaktır.
Hoşbuldum Teşekkür ederim her zaman yardımcı olmak isterim

Hayırlı olsun aracınız Allah kaza bela vermesin hoşgeldiniz

Geri
Üst Alt