6.5" Composition Color

Zafermtl

Üye
İsim
Zafer
İyi günler, aracım 7.5 kasa comfortline öncelikle şunu söylemek istiyorum Aracımda standart 6.5" fabrikasyon teyip var ve torpidoda ünitede var. Bu haldeyken geri görüş kamerası bağlanılabilirmi? Bu zamana kadar sorduğum vagcılar ve servisler uyumsuz olduğunu söyledi takılamaz dedi. Takılabilmesi için ünite değişecek eğer ünite değişirse ekranında değişmesi lazım yada sadece rcd330 app tuşlu çin işi ekran takılması gerekiyor dediler. Ama bugün sarı sitede gördüğüm bi ilanda standart ekrana low kamera bağlanmış ve park sensörüyle beraber aynı ekranda gösterebiliyor. Eğer böyle bir imkan varsa bende yaptırmak istiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20221116_045108.jpg
    IMG_20221116_045108.jpg
    163 KB · Görüntüleme: 85

sizin cihazın parça numarası nedir ? bu görseldeki cihaz standart değil. car play ve geri görüş kamerası desteği olan farklı bir model.

sizin cihazın parça numarası nedir ? bu görseldeki cihaz standart değil. car play ve geri görüş kamerası desteği olan farklı bir model.
Abi resimdeki cihaz benim cihazla aynı benim cihazın fotosunu atıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20221116_115543.jpg
    IMG_20221116_115543.jpg
    365.6 KB · Görüntüleme: 64
O cihazdada app tuşu yok benimkinde de yerine sound tuşu konulmuş bildiğim kadarıyla iki cihazda aynı sarı sitedeki araç 2018 model golf comfortline

Son düzenleme:
Araç sahibine mesaj attım araç 2018 model golf comfortline ilk alındığında fabrikadan o ekran- ünite ve amblem kamera olarak opsiyonlu alınmış. Sonradan takılan değiştirilen bişeyi yok dedi

Arkadaş haklı ilandaki aracı bende gördüm sonradan takılan rcd 330 değil o cihaz üzerinde usb girişi falan yok direk fabrikasyon orjinal.

Şuan ihtiyacım olan sadece geri görüş kamerası ayfon kullanmıyorum zaten car play olmasada olur onuda herhangi bi şekilde ünite değiştirmeden yapmak benim işime gelir

Yüzsüzlük yapıp satıcıdan parça numarası öğrenmeye çalıştım adam kırmadan sıkılmadan gönderdi sonuç olarak aynı cihazın farklı bir serisi cihaz çıktı, ayrıca torpidoda ünite yok

Ekli dosyalar

• IMG_20221118_153156.jpg
    IMG_20221118_153156.jpg
    263.7 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20221118_153112.jpg
    IMG_20221118_153112.jpg
    194.5 KB · Görüntüleme: 68
Yüzsüzlük yapıp satıcıdan parça numarası öğrenmeye çalıştım adam kırmadan sıkılmadan gönderdi sonuç olarak aynı cihazın farklı bir serisi cihaz çıktı, ayrıca torpidoda ünite yok
vay be böylesinide hiç görmemiştim

Forumda bir arkadasta bu uniteden vardi fabrikasyon, cok nadirde olsa böyle ekranlar TR'ye gelmis.

Aslında mis gibi cihaz torpido derdi yok kamera ve sensör aynı ekranda sanırım tek eksiği carplay harelde

Aslında mis gibi cihaz torpido derdi yok kamera ve sensör aynı ekranda sanırım tek eksiği carplay harelde
Aslında şuanki cihaz içinde aracı getir kamera takmayı denelim belki düzgün kodlarsak çalışır diyende oldu kardeşim boşuna uğraşma o cihaza kamera olmuyo deyip kestirip atanda oldu

Aslında şuanki cihaz içinde aracı getir kamera takmayı denelim belki düzgün kodlarsak çalışır diyende oldu kardeşim boşuna uğraşma o cihaza kamera olmuyo deyip kestirip atanda oldu
Kameranın çalıştığı ünite kodları belli. Gel deneyelim diyenler sonra ünite satmak için yol yapıyo olabilir yada gerçekten bilgisizler

Geri
Üst Alt