Islak Bayırda Patinaj

Tungsten

Yeni Üye
İsim
Orhan
Araç
Golf 7.5
İyi akşamlar. Yağmur yağdığında bayırda dur kalk sonrası araba patinaja düşüyor, diyorum çıkmayacak heralde bu kez. Gaza azıcık dokunuyorum sadece, hız 10km yi geçmiyor ama yine patinaj. Vitesi manuele alıp 1. Vites denedim yine aynı. Araç 2020 model 1.5tsi. Lastikler fabrika çıkış lastiği. Var mıdır acaba tavsiyesi olan?

Merhaba, forumda yazılı olmayan örf ve adetlerimizden birisi, aramıza yeni katılan Golf tutkunlarının kendini tanıtmasıdır.

Linkini verdiğim başlıkta sizi de tanımak isteriz.

Konu başlığına gelecek olursak, şartlar ve koşullar en zorlu durumda yaşadığınız bu olumsuzluğu ben heyecandan normal kuru asfaltta bile yaşayabiliyorum. Bayırdan inerim ama çıkacaksak yolumu değiştiriyorum. Hem bayır çıkmak için gaza çok basmak gerekiyor çok yakıyor 😀

Islak zeminde yol tutuşunda iddialı markalar mutlaka vardır, etiketlerinde belirtiliyor genelde, onlardan alıp taktırabilirsiniz.

Upvote 0
İyi akşamlar. Yağmur yağdığında bayırda dur kalk sonrası araba patinaja düşüyor, diyorum çıkmayacak heralde bu kez. Gaza azıcık dokunuyorum sadece, hız 10km yi geçmiyor ama yine patinaj. Vitesi manuele alıp 1. Vites denedim yine aynı. Araç 2020 model 1.5tsi. Lastikler fabrika çıkış lastiği. Var mıdır acaba tavsiyesi olan?
Aynı araç 225/45/17 hankook lastikler var üzerinde hala. Bende de aynısı oluyor. Antipatinaja noldu diye sorguluyor insan değil mi?

Upvote 0

Geri
Üst Alt