Yunus Grisi Golf 8 R-Line ile Herkese Merhabalar :)

Bende ön, arka, şaft ve arka bagaj için havuz paspas aldım linklerini bulabilirsem atarım. Koku yapmadı hiç ve 3 senedir kullanıyorum deformasyon bile olmadı. Baya sağlammış

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Alınan alınmıştır daha fazla konuşmaya gerek yok gerçi de yine de sormadan edemeyeceğim; Audi A3 35 tfsi sportback bakmış mıydınız peki. O da bu fiyatlarda idi sanırım. İki araç arasında da çok bilgim yok baştan söyleyeyim.

2 Golf var ailemizde eğer bazı şartlar elverirse -yani tek araçla işimizi görebileceğimiz koşulları yakalarsak- ikisini satıp tek araç hayali kuruyorum (bakım vergi sigorta kasko muayene derken masrafların hep 2x olması bir noktada yormaya başladı çünkü)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Alınan alınmıştır daha fazla konuşmaya gerek yok gerçi de yine de sormadan edemeyeceğim; Audi A3 35 tfsi sportback bakmış mıydınız peki. O da bu fiyatlarda idi sanırım. İki araç arasında da çok bilgim yok baştan söyleyeyim.

2 Golf var ailemizde eğer bazı şartlar elverirse -yani tek araçla işimizi görebileceğimiz koşulları yakalarsak- ikisini satıp tek araç hayali kuruyorum (bakım vergi sigorta kasko muayene derken masrafların hep 2x olması bir noktada yormaya başladı çünkü)
Teşekkür ederim hocam. A3'te düşündüm fakat A3 olmuşken iç dış S-Line, iç ambiyans aydınlatma paketi olmalı vs. derken fiyat aşırı yükseliyor. O fiyatlara çıkınca da işin içine daha premium markalar giriyor.

Volkswagenim uygulamasında araç ile uyumlu ekteki parça numaralı bagaj havuzu var. Bu da üst raf için görünüyor.

Bir de aşağıdaki linkte fotoğraftaki ürün sanki alt bagaj için duruyor. Kullananlar bizleri aydınlatırsa sevinirim :)

https://www.enderelektronik.com.tr/urun/bagaj-havuzu-golf8/
Hakan merhabalar, hayırlı uğurlu olsun. Çok keyif alacağın bir araç olacak. Bagaj havuzu için orijinal alacaksan Golf 7 veya 7.5 için olanından al. Ben eski aracımda kullandığımı koydum. Gayet güzel uydu. Çok para vermene gerek yok. Golf7 bağaj havuzu da çok para ama, neyse...

https://www.enderelektronik.com.tr/urun/bagaj-havuzu-golf7/

Ben de ust bagaj havuzu almistim, bana daha kullanisli geliyor. Alt kisimda kalan bosluga bagaj ekipmanlarini yerlestirdim ve bagajda daha temiz bir goruntu olustu.

Bu arada baya da malzeme aliyor. Katlanir sandalye, yikama malzemeleri, aracin kendi cantasi ve diger ivir zivir bez vs hepsi altta kaliyor.

halı bagaj havuzu çok güzel bir ürün alın, aldırın

Herkese güzel dilekleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Son zamanlarda sosyal medya ile birlikte forum kültürünün bittiğini düşünüyordum ki burayı keşfetmem bu anlamda çok çok iyi oldu.

Hayırlı olsun aracınız.
Aramıza hoş Geldiniz Keyifli forumlar (y)

Selamlar, 2023 rline ve style'larda gelen piyano siyah orta konsol'a geçmek istiyorum. 2022 modelle bu parçalar uyumlu mudur? Servisten alsam takması kolay mıdır? Yaptıran var mıdır forumda bilmiyorum ama yönlendirmelerinizi rica ederim.

1700742863358.png

Selamlar, 2023 rline ve style'larda gelen piyano siyah orta konsol'a geçmek istiyorum. 2022 modelle bu parçalar uyumlu mudur? Servisten alsam takması kolay mıdır? Yaptıran var mıdır forumda bilmiyorum ama yönlendirmelerinizi rica ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 71098
@metinkar hocam da sanırım böyle bir değişikliğe gidecekti.

Evet bu yılın başında başlık açmıştım çok araştırdım manuel için sonrası malum...

Geçen günde otomatik için yazıştık konuyu ekliyorum orada herşey yazıyor...

https://www.golftutkusu.com/topic/19328-golf8-impression-kokpit-retrofit-yapamadik/

Geri
Üst Alt